Balno formos kėdė Iloa+ juoda

29901-555

Balno formos kėdė Iloa+ juoda

29901-555
Kaina pradedant nuo

Sena kaina: 548,00 €

Special Price 328,80 €

Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Universali ILOA+ kėdė siūlo puikią laikyseną ir komfortą sėdint skirtingame aukštyje. Galima komplektuoti su aukštos kokybės audiniu arba dirbtine oda. ILOA produktų linija įkūnija suomių dizainą, paprastumą ir universalumą nepamirštant komforto. Sėdint ant ILOA kėdės, nugara yra tokioje pat pozoje kaip stovint, todėl nugaros atrama nereikalinga. Kadangi stuburas palaiko kūno laikyseną, viršutinės kūno dalies raumenys ir pečiai gali atsipalaiduoti. Savo ruožtu apatinė nugaros dalis išlaiko savo natūralią liniją. Tokiu būdu Jūsų laikysena išlieka taisyklinga ir Jūs galite kvėpuoti giliau, todėl smegenys gauna pakankamai deguonies, o tai padeda išlaikyti budrumą ir produktyvumą.

Norint visiškai išnaudoti balno tipo kėdės potencialą, darbo stalas turėtų būti aukštesnis nei įprastai ir pageidautina – su elektroniniu aukščio reguliavimo mechanizmu. Tokį stalą galima priderinti skirtintiems darbo, sėdėjimo ir stovėjimo režimams.

Medžiagos: medinės dalis: beržo fanera arba juodai tonuotas medis. Kryžmė: poliruotas aliuminis. Gobelenas: aukštos kokybės audinys, veltinis, dirbitinė oda.

Matmenys: Plotis: 50 cm. Aukštis: 51-76 cm. Sėdynės aukštis: 49-74 cm.
Reguliavimas: Vientisa sėdimoji dalis su reguliuojamu aukščiu.
Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje