Kėdė Still Meeting 3055

3055_500

Kėdė Still Meeting 3055

3055_500
Kaina pradedant nuo

Sena kaina: 736,00 €

Special Price 441,60 €

Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą
Kėdės - svarbus darbo įrankis. Tai ne šiaip sau pasisėdėjimui skirtas baldas, o tas, kuriam po ilgos darbo dienos pasakysite - ačiū!

Laikinai darbas su nešiojamu kompiuteriu lovoje ar prie valgomojo stalo gali atrodyti patogus. Tačiau taip padirbę ilgesnį laiką suprasite, kad taisyklinga kūno padėtis dirbant sėdimą darbą yra labai svarbi ne tik jūsų fizinei būklei, bet ir darbo kokybei. Taisyklingai sėdėdami reikiamame aukštyje išvengsite įtampos raumenyse, skausmų kaklo ir pečių juostoje. Isku siūlo dizainerio Antti Olin sukurtas konferencines kėdes "Still Meeting". Tai kėdės, suteikiančios komfortą sėdint, nusistačius sau tinkamą kėdės aukštį. Kėdė "Still meeting" yra modernaus minimalistinio stiliaus, itin tvirta, kokybiška bei patogi. Kėdė komplektuojama su porankiais arba be.

Ratukai suteikia "Still Meeting" kėdei mobilumo. Kėdę su ratukais rinktis reiktų tiems, kam patinka ir reikia keisti kėdės vietą neatsistojus.
 
Matmenys: žr. produkto kortelę.
Medžiagos: rėmas esantis aplink tinkliuką pagamintas iš plastiko (juodas arba pilkai baltas). Kryžmė rėmo spalvos arba aliumininė.
Mechanizmas: kėdė turi nesireguliuojamą pasvyrimo mechanizmą +1° – (-9°). Aukščio reguliavimas 37-50 cm.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

Kraunama...

  • Populiariausi lietuvoje