Telefono būdelė Framery Q

29921-505-510-515-520

Telefono būdelė Framery Q

29921-505-510-515-520
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Framery Q telefono budelė sukurta 2 žmonėms. Tai yra puikus sprendimas dirbti grupėse, generuoti idėjas ar tiesiog dalyvauti susitikimuose dviese. Diskutuokite privačioje erdvėje netrukdant savo kolegoms. Framery Q suteikia visiškai akustinę ir patogią darbo aplinką, o produkto montavimas yra greitas ir jis gali būti naudojamas jau tą pačią pristatymo dieną. Framery Q turi 3 skirtingus vidaus dizaino variantus:

"Working With PAL" susideda iš praktiško baro stalo ir kėdžių, kas yra labai veiksminga trumpiems susitikimams. Stalo forma yra taip pat tinkama dviejų žmonių grupiniam darbui, vaizdo konferencijoms arba tiesiog susitikimams. "Working With PAL" komplektuojamas su LED apšvietimu, 3 kištukiniais lizdais ir stilingomis pakabomis rūbams.

"Meeting Maggie" variantas puikiai tiks susitikimams, idėjų generavimui ir kur kas daugiau. Pasirinkite iš 3 skirtingų stalų variantų - 2 "Maggie" sofos visada pridėtos. Šis variantas komplektuojamas su LED apšvietimu ir 3 kištukiniais lizdais.

"NapQ" yra nepamainomas pagalbininkas įtemptą ir intensyvią darbo dieną. Kartais, pati produktyviausia dienos uždotis yra gerai pailsėti, todėl sofos komplektuojamos taip, kad atėjus poilsio minutei, jas greitai galėtumėte transformuoti iš darbo aplinkos į patogią lovą. Tiesiog išjunkite šviesą, atsiloškite ant minkštų pagalvių ir užsiklokite šilta anktklode.

Visos medžiagos yra kruopščiai atrinktos užtikrinant puikią garso izoliaciją, todėl nesvarbu koks triukšmingas biuras bebūtų, Framery Q Jums visada suteiks vietą svarbiam skambučiui, konferencijai, darbui ar tiesiog poilsiui.

Prakaituokite sporto klube, o ne darbe. Net menkiausios smulkmenos yra svarbios, todėl mes atsisakome kompromisų ir suteikiame Framery naudotojams pažangią ir inovatyvią ventiliacijos sistemą, kuri sukurs gaivią ir jaukią atmosferą darbui. Ši sistema veiks patikimai diena iš dienos.

Jeigu norite susikurti savo savo dizaino Framery telefono budelę, mes esame čia, kad Jums padėtume – tiesiog išsirinkite sau patikusį dekorą, aksesuarus, stilingas spalvas, sėdynės variantus ir mes tai įgyvendinsime.

Matmenys:

222 x 220x 120 cm (aukštis, plotis, gylis).

Medžiagos:

Eksterjeras - dažytas metalo lakštas arba šlifuotas nerūdijantis plienas; Stiklas - garso izoliacija laminuotas stiklas; Rėmas - Formica laminatas ant lakuotos beržo faneros; Vidaus apdaila: Sluoksnis iš metalo, beržo faneros, perdirbtų akustinių putų ir akustinio veltinio. Antistatinis ir purvui atsparus kilimas grindims; Stalas - Formica laminatas ant lakuotos beržo faneros.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

Kraunama...

  • Populiariausi lietuvoje