Kabykla „Noble” 74x50cm

5167002

Kabykla „Noble” 74x50cm

5167002
Kaina
237,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Prieškambaris - tai vieta, kurią pirmiausia pamato pas jus užėję svečiai. Taigi labai svarbu, kad ši, dažniausiai nedidelė erdvė, sudarytų teigiamą pirmą įspūdį pas jus užsukusiems žmonėms. Net ir paštininkė, atnešus jums registruotą laišką, pamato jūsų prieškambarį!

"Isku" siūlo daug skirtingų sprendimų šioms patalpoms. Kabykla "Noble" vienas iš jų. Tai minimalistinė, bambuko medžio, tvirtai pastatoma kabykla. Ji ypač tinka nedidelei erdvei, lengva konstrukcija neapsunkina patalpos. 74 cm plotyje sukabinsite nemažai platų ar striukių, o apatinė lentyna puikiai pasitarnaus kepurei ar šalikui pasidėti. Lauko batus ar vidaus batus galite padėti po lentynėle. Jeigu jūs turite uždarą, įeinamą rūbinę - ji gali tikti ir ten. Netgi miegamasis su šia kabykla atrodys gražiai. "Noble" rūbų kabyklos dizainas nesudėtingas, o natūrali medžio spalva visada madinga. Taigi šį baldą pritaikyti galima prie skirtingų interjerų. 

Matmenys: P70 x G35 x A180 cm, (plotis, gylis, aukštis).

"Noble" rūbų kabykla tai minimalistinis, talpus, bet lengvas ir nepretenzingas baldas. Ji puikiai žiūrėsis daugelyje interjerų.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje