Ergonomiška darbo vieta dabar tik 736 eur!

Kodėl verta investuoti į šiuolaikišką ergonomišką darbo vietą?

 

Dauguma mūsų žinome jausmą, dirbant prie per žemo/per aukšto stalo ar sėdint ant nepatogios darbo kėdės. Šiuolaikinių biurų darbuotojų sveikatos problemos nemažai susijusios su tuo, kad darbuotojai valandų valandas priversti sėdėti nepatogiai, mažai juda. Nenuostabu, kad sėdimąjį darbą dirbantieji dažnai skundžiasi riešo sąnarių problemomis bei kaklo, pečių juostos įtampos keliamais skausmais. Jų išvengti padės ISKU siūlomi reguliuojamo aukščio stalai bei ergonomiškos kėdės. Ergonomiška darbo vieta svarbi kiekvienam mūsų.

 

Nepamirškite ir to, kad patogi ir sveika darbo vieta suteikia daugiau malonumo bei užtikrina geresnius darbo rezultatus.

 

Atnaujinkte savo biurą dabar – nauja darbo vieta už palankią kainą! Žiūrėti pasiūlymą čia>>.

Biuras namuose: jūsų darbo kambarys

Verta paminėti, kad toks darbo stalas bei kėdė dažnai reikalingi ir namuose. Šiais laikas technologijos leidžia daugumai dirbti nuotoliniu būdu. Tad kodėl jūs turėtumėte valandų valandas sėdėti prie virtuvės ar valgomojo stalo? Tai gali būti išeitis retkarčiais ir neilgai. Tačiau po poros valandų netaisyklingo sėdėjimo pajuntame skausmus pirmiausia sprando bei pečių srityje. O jeigu abejojate, ar tokie baldai derės prie jūsų namų interjero – ne bėda, nes stalo stalviršio spalvas bei kėdės spalvą galite rinktis ir keleto variantų.

Rūpestį kelia jūsų vaikų ir paauglių sveikata?

Šiais laikas didelį rūpestį kelia jaunimo sveikata. Didelis procentas vaikų bei paauglių turi regėjimo sutrikimus bei netaisyklingą kūno padėtį. Be skatinimo daugiau judėti, sportuoti, savo vaikams galime padėti sukurdami jiems sveiką, ergonomišką mokymosi aplinką namuose.

Reguliuojamo aukščio stalas bei kėdė Still yra akivaizdus ilgalaikės investicijos pavyzdys, nes:

  • Stalo aukštį galima reguliuoti 63-128 cm intervale, tad jūsų vaikams augant, stalo nereikės keisti nauju. Tai puikus pirkinys, prie kurio vaikai ruoš pamokas, žais ar pieš išlaikydami teisngą kūno padėtį.
  • Kėdė Still Light S1 28 turi reguliuojamą nugarėlę, sėdynę, porankius bei aukštį. Ji tiks ne tik vaikams, bet ir jums.
  • Jei ateityje prireiktų didesnio stalo – ne bėda ir tai. Pakaktų nusipirkti naują stalviršį. Ar tai įmanoma? Turint ISKU reguliuojamo aukščio stalą, kurio kojos ir stalviršis yra atskiri vienetai, jūs greit šį klausimą išspręsite. Teleskopinės sistemos pagalba stalo kojas galima praplėsti arba sustumti, ko dėka galima keisti stalviršį.

Elektra reguliuojamas stalas Isku Style package baltos spalvos dabar TIK 374 eur

Ergonomiška juoda darbo kėdė Still Light S1 28 dabar TIK 362 eur

Ergomomiškos darbo vietas komplektas stalas Style baltos spalvos + kėdė Still Light S1 28

TIK 736eur