Fotelis Chic platus

1 149,00 689,40

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Fotelis Chic platus atspindi namų šeimininko charakterį ir skonį. Jeigu jus traukia kukli elegancija su modernumo dvelksmu – fotelis Chic bus jūsų teisingas pasirinkimas. Tai idealus, paprastume įrėmintas, elegancijos ir retro derinys. Nepriekaištingas interjeras priklauso nuo kruopščiai parinktų detalių. Fotelis nėra vien sėdėjimo funkciją atliekantis baldas. Jis papildo kambario interjerą ir suteikia jam savitumo.

Chic serijos baldų dizainas išsiskiria ir akį patraukia išsorinėmis dekoratyvinėmis siūlėmis. Jos tarsi įrėmina visą baldą. Sofos atlošo pagalvės nėra pritvirtintos, jas laisvai galima nuiti valant, siurbiant. Norint namuose daugiau aksesuarų, spalvų ar išbaigtumo – ant sofos galite papildomai dėti dekoratyvines pagalves.

Be plataus audinių pasirinkimo, galite rinktis ir keletą fotelio pagrindo/kojų variantų: medinės kojos arba metalinis apvalus pagrindas su sukamuoju mechanizmu. Su sukamuoju metaliniu pagrindu šis fotelis labai patrauklus ir tinkamas viešosioms erdvėms. Plonos medinės kojos labiau tinkamos namuose.  “Chic” forma kvadratinė, jis neaukštas, turi minkštą bei patogų sėdėjimui atlošą ir sėdimąją dalį. Galutinė šio baldo kaina priklausys nuo jūsų pasirinkimo. Kreipkitės nedelsdami – paskaičiuosime jums jūsų norimo varianto kainą!

Matmenys: P82 x G73 x A76 cm (plotis, gylis, aukštis).

Chic serijos sofas rasite čia >>>.

“Chic” fotelis puikiai derės greta tos pačios serijos 3-vietės sofos ar kampinės sofos-lovos. Sukurkite modernumo ir elegancijos pojūtį savo namuose ar biure!

Fotelis Chic platus