Fotelis Lilja su paminkštinimu

1 479,00 739,50

Užsakius, pristatymo terminas 1-3 savaitės

Lowest price per month: 499,00

Turime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Fotelis Lilja. Lilja – įspūdinga nauja lauko baldų serija. Kuo ji išskirtinė? Naudojamos tikmedžio medienos forma, apdirbimu. Visa medinės dalies konstrukcija aptaki, suapvalinta. Tikras skandinaviško dizaino etalonas. Ši rėmo forma Lilja baldams suteikia elegancijos ir prabangos. Lilja baldai taip pat ir patogūs.

Kėdės ir foteliai išformuoti taip, kad sėdėti ilgesnį laiką būtų patogu. Visoms kėdėms galima įsigyti paminkštinimus. Lilja serijoje rasite keletą stalų ir  staliukų. Tiek apvalių, tiek stačiakampių.

Matmenys: 70x81cm, aukštis 82/39cm.

Medžiagos: rėmas tikmedžio mediena, sintetinės vytelės sėdynė/atlošas.

Pastaba: Lietuvos klimato sąlygomis visus lauko baldus rekomenduojame laikyti stogu dengtose terasose, norint, kad jie išlaikytų prekinę išvaizdą bei tarnautų ilgiau. Visi mediniai lauko baldai iš tikmedžio medienos yra nedengti jokiu laku ar alyva. Spalva gali kisti nuo aplinkos poveikio.

Savybės: tinka naudoti lauke, nelaikyti nuolat lyjant.

 

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233