Fotelis Rex Ergo atlenkiamas

1 545,00 927,00

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Fotelis Rex Ergo tikrai vertas išskirtinio dėmesio. Nekalbant apie baldų kokybę, fotelį perkame, kai reikia ne tik idealiai patogios sėdėjimo vietos, bet ir gražaus, stilingo svetainės akcento. Jeigu mėgstate komfortą bei funkcionalumą – Fotelis Rex Ergo bus gera investicija!

Tai ypatingai patogūs ir funkcionalūs foteliai, kuriuose mėgausis poilsiu ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Be to jo geras kainos ir kokybės santykis. Tvirtas fotelio rėmas dengtas kokybiškais baldiniais užpildais. „Rex“ fotelyje tobulai suderintas minkštumo balansas: fotelis tvirtas, bet ir pakankamai minkštas, turi reguliuojamą atlošą galvai. O ką jau kalbėti apie porankio šone esančią rankenėlę, kurios dėka šis krėslas įgaus gulimą padėtį! “Rex Ergo” modelis turi ir kitų papildomų pasirinkimų, kuriuos išsirinkti rekomenduojame individualiai, pavyzdžiui sukimosi funkcija. Papildomi pasirinkimai įtakoja kainą.

Matmenys: P89 x G85 x A100 cm (plotis x gylis x aukštis).

Rex serijoje yra ir kiti minštieji svetainės baldai: dvivietės, trtivietės sofos su aukštesniu atlošu, kurias galima rinktis dviejų minštumų. Rex baldai tobuli aukštiems žmonėms ar mėgstantiems auštesnį atlošą.

Komfortas ir kokybė – tai raktiniai žodžiai, renkantis fotelį.

*Fotelio su kombinuota dirbitine oda ar pilnai odinio kainos – klausti. Baldo kaina priklauso nuo pasirinkto apmušalo bei mechanizmo. Ši kaina nurodyta su 2 grupės gobelenais.