Kavos staliukas „Diva“ 115×65 cm

485,00 291,00

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Skandinaviškas retro stilius yra madingas ir individualus. Daugelis mūsų klientų giria nostalgiškus baldus bei interjero detales. Jie įneša kambariui paslapties ir pažadina prisiminimus – lengvai pasinersite į  senelių jaunystės dienas. Mūsų klientų prašymu ISKU dizaineriai sukūrė 1960-ųjų stiliaus įkvėptą “Diva” seriją. “Diva” sukuria namuose unikalų kampelį, kurį greitai pamilsite ir jūs, ir jūsų svečiai.

“Diva Retrospective” gaminiai apima įvairių dydžių stalus ir  jų spalvų derinius. Jūs turite galimybę vieningu stiliumi įrengti kambarį arba pasirinkti vieną, ar kelis nostalgiškus baldus, ir tai taip pat bus tobulas pasirinkimas! Jei norite sukurti namus, kurie puikiai perteiktų praeities atmosferą, mes primygtinai rekomenduojame apžiūrėti mūsų tekstilės gaminius bei keramikos laikrodžius.

Stalo “Diva 115” forma yra aptakiai asimetriška. Stalo kraštai yra apvalūs, todėl stalas saugus namuose su mažais vaikais. Staliuko kojos yra lengvos, bet stiprios ir šiek tiek siaurėjančios apačioje. Šis stalas ilgai tarnaus laikui bėgant, ir tuo pačiu, nuolat išliks madingas ir atitinkantis šiuolaikinius reikalavimus. 

Matmenys: P115 x 65 x A45cm (plotis x gylis x aukštis).

Siūlome tris galimus apdailos variantus: natūralaus ąžuolo, baltą bei balto ir ąžuolo derinį. Stalo dydis universalus – jį pritaikysite ne tik svetainėje, bet ir miegamajame, verandoje ar koridoriuje. Susisiekite su mumis ir peržiūrėkite visus staliukų dydžius bei spalvų derinius!