Kavos staliukų komplektas Thea, baltas

339,00 203,40

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Pagyvinkite namus „Thea“ kavos staliukų komplektu!

Kalbant apie pagalbinius, kavos, lovos staliukus, paskutiniu metu vyrauja tendencija derinti du ar net tris skirtingų dydžių staliukus. „Thea“ serijos staliukai vienas iš pavyzdžių. Tai nedideli du, dailaus skandinaviško dizaino, staliukai. Tvirti – pagaminti iš medžio masyvo, -praktiški ir mobilūs. Galite naudoti juos kartu arba atskirai. Panaudojimo galimybių daug – kiek tik vaizduotė leidžia: svetainėje, koridoriuje, miegamajame ar net uždaroje terasoje. Visada naudinga po ranka turėti paviršių pasidėjimui, kavos ar arbatos puodeliui pasidėti.

Kalbant apie dizainą – atkreipkite dėmesį į stalviršį. Jo kraštai šiek tiek užriesti į viršų, kad padėti daiktai lengvai nenukristų. Juk „Thea“ staliukų paviršaus plotas nėra didelis. Stalviršis tvirtai laikosi ant trijų, lengvai pasvirusių kojelių – tai suteikia baldui retro stiliaus įspūdį. Dizainas nesunkiai pritaikomas prie įvairių interjerų. Balta spalvos neįnoringa, lengvai įsilieja interjere, ypač šviesiame. Rinktis galite baltos spalvos bei natūralaus medžio derinį.

Matmenys: diametras 50 ir 40cm. Didesnio staliuko aukštis 50cm, mažesnio 40cm.

Mažų, praktiškų, bet dailių detalių dėka sukuriame jaukią ir patogią namų aplinką.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233