Kėdė Signum 3113

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Signum bendros paskirties kėdė su porankiais ir platėsne sėdyne yra aukštos kokybės pasirinkimas kavinėms, mokymo klasėms, konferencijų kambariams ir vestibiulio zonoms. Sėdynės yra labai patogios visuose modeliuose. Platus medžiagų pasirinkimas suteikia galimybę pritaikyti funkcionalius, stilingus ir unikalius sprendimus įvairiose erdvėse. Signum kėdės dizainą kūręs Raimo Räsänen pasirinko medžiagas pabrėždamas jų grožį ir šiuolaikiškumą. Signum 3110 ir 3111 kėdės taip pat gali būti kraunamos viena ant kitos ir užsakomos su keičiamu užvalkalu. Kėdę Signum 3111 galima komplektuoti su sujungimo šonu mechanizmu. Esant poreikiui kėdės komplektuojamos su veltinio paminkštinimais ant kojelių.

Galimi antimikrobiniai paviršiai.

Matmenys: žr. produkto kortelę.

Medžiagos: medinės dalys: natūralus beržas, bukas, tonuotas bukas. Metalinės dalys: grafitas, sidabro spalva, juodos, baltos arba chromuotos. Apmušalas: Signum 3110 ir 3111 be apmušalo, aptraukta tik sėdynė, sėdynė ir nugarėlė. Signum 3113 ir 3114 sėdynė ir nugarėlė aptrauktos.

Signum produkto kortelė

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233