Kilimas “Home Square White”

1 055,00 633,00

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės

Pagal užsakymą

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas
Modernaus Švedų dizaino, Azijoje austas kilimas iš “Home” kolekcijos – “Square White”. Rankų darbas, universalaus ir plačiai pritaikomo dizaino.
Kilimo rašte vyrauja dvi spalvos – balta ir rusva. Monochromiškas ir abstraktus raštas neįpareigoja, bet ir toli gražu nėra nuobodus. Šviesus kilimas dailiai puoštų tiek modernaus, skandinaviško, minimalistinio, tiek modernios klasikos namus. Puikiai žiūrėtųsi tiek šviesiame interjere, tiek prie tamsių medinių baldų.
Kilimo audimui naudota kokybiška, blizgi vilna, kurios dėka kilimas yra itin atsparus dėvėjimuisi, plyšimams. Be to kokybiškas vilnos pluoštas turi savybę nesugerti purvo. 
Galimi matmenys: 60×120 / 85×150 / 80×250 / 140×200 / 170 x 230cm.
*Kaina nurodyta 170x230cm dydžio kilimo.
Kilimas interjere puikus būdas suskirstyti erdves į zonas pagal paskirtis, apibrėžti baldų vietą. Yra daugybė technikų bei taisyklių, kodėl, kur ir kokį kilimą derėtų rinktis. Užsukite į Isku baldų saloną ir susipažinkite su mūsų gausiu įvairiausių kilimų asortimentu.
Nors neretai baiminamasi, kad kilimai gali pareikalauti pernelyg daug priežiūros, tai nėra tiesa – juos valyti tenka nedažnai ir įprastai pakanka periodiškai išsiurbti. Kilimai turi begalę privalumų – jie padeda sukurti šiltesnių namų įspūdį, gelbėja efektyviau sugeriant garsą ir atlieka estetinę funkciją. Tačiau atsiradus dėmėms, brangių, natūralaus pluošto kilimų valymą rekomenduojame patikėti specialistams. Be abejo, visada galite nežymias, neseniai atsiradusisa dėmes, pavalyti drėgna šluoste, o labiau sušlapusį kilimą palikti išdžiūti ant lygaus pavršiaus.
Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233