Kilimas Mambo Characoal

990,00 594,00

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

„Mambo“ – modernus, minimalistinis, bet solidus kilimas.

Stilingas, vieno spalvos tono, tradicinio rombais rankomis austo rašto, kilimas. „Mambo“ serijoje rasite trijų spalvų kilimus, austus iš 100% vilnos pluošto: šviesiai pilką, smėlinės spalvos ir tamsiai pilką. Tai kokybiškas ir solidus interjero aksesuaras, kurį pritaikyti galite daugelyje interjerų. Viena iš trijų spalvų tikrai tik pritaps Jūsų namuose.

Vilnos pluoštas – vienas labiausiai vertinamų kilimų gamyboje. Jeigu ne esate alergiškas vilnai – tai lengvai prižiūrimas, natūraliai besivėdinantis bei savaime nešvarumus išskaidantis, pluoštas.  

„Mambo Characoal“ kilimas suteiks jaukumo Jūsų svetainei, bemat taps mėgiamiausia vieta ne tik vaikams žaisti, bet ir suaugusiems jaukiai įsitaisyti.

Galimi matmenys: 140 x 200 cm, 170 x 240 cm, 200 x 300 cm.
Sudėtis: 100% vilna.
*Kaina nurodyta 170 x 240 cm dydžio kilimo.

Visi natūralaus pluošto kilimai atrodys įspūdingiau, jeigu juos kruopščiai prižiūrėsite: neleiskite dėmėms įsisenėti, valykite jas drėgna šluoste. Jei kilimas sušlapo – leiskite jam išdžiūti ant lygaus paviršiaus. Vilnos pluošto kilimai jautrūs ryškiai šviesai bei tiesioginiams saulės spinduliams. Tokių kilimų valymui nerekomenduojame naudoti cheminių valiklių, ypač turinčių aktyviojo deguonie, chloro. Tačiau Geriausia būtų kilimo valymą patikėti profesionalams.