Kilimas Patchwork 172x243cm

759,00 455,40

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas
Skiautinių “Patchwork” tipo kilmai vieni žinomiausių, gan populiarūs ir patrauklūs. Jiems naudojami rankomis austų senovinių skirtingų kilimų gabaliukai, kurie susiuvami į vientisą naują kilimą. “Patchwork” kilimai įvairaus kolorito: nuo vintažinių, pastelinių iki ryškių spalvų. Šis aukso oranžinės spalvos kilimas suteikiantis namas ypač daug jaukumo ir šilumos. Rankų darbo kilimas austas Turkijoje iš natūralaus vilnos pluošto, trumpų šerelių. KIlimas švelnus, 8-12 milimentrų storio.
Tai puikus, kokybiškas interejero aksesuaras. Skiautinį primenančio kilimo atspalviai tarsi “žaidžia tarpusavyje”, tad toks kilimas negali likti nepastebėtas. Jeigu pradedate kurti interjerą “nuo nulio”, kilimą išsirinkite pirmiausia. Jis svarbus, stiprų įspūdį paliekantis elementas, tad jei iš pradžių sudėliosite pagalvėles ir kitus aksesuarus, kilimo gali tekti ilgai ieškoti, kol rasite sau tinkamą ir patinkantį.
Matmenys: 172 x 243cm.
Kilmės šalis: Turkija. Sudėtis: 100% vilna.
*Kilimo atsplavis nuotraukoje gali skirtis nuo realybėje esančio. Tad rekomenduojame apsilankyti mūsų baldų salone Vilniuje ir įvertinti kilimus “gyvai”. Kilimų valymą patikėkite tik profesionalams, ypač kai tai yra brangus rankų darbo kūrinys, puošiantis jūsų namus. Įsigiję kilimą būkite tikri, kad susipažinote su jo kasdienine priežiūra.