Komoda Bridge 87 cm

1 459,00 875,40

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Komoda Bridge 87 cm ilgio praktiškas, talpus ir kuklus baldas. Natūraliai alyvuoto ąžuolo faneruotės ir su paspaudimo mechanizmais.0 Komoda Bridge 87 cm aukšto kokybinio lygio tvirta komoda, kuri tarnaus jums ilgai.

Mažesnioji Bridge komoda turi keturis stalčius bei dvejas lentynėles. Didesnioji Bridge komoda turi keturis stalčius, dvejas dureles bei dvejas lentynėles. Baldo dizainas išties subtilus ir elegantiškas, dvelkia gamta bei skandinavišku stiliumi.

Šioje serijoje rasite ir dailią vitriną. O ieškantiems analogiško stiliaus ir dizaino baldų siūlome apžiūrėti ir baltai alyvuoto ąžuolo Chess seriją.

Matmenys: P 87 cm x G 40 cm (plotis, gylis). A 86 cm (aukštis).

Medžiagos: kojos ąžuolas; pagrindas ąžuolo faneruotė.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233