Komoda Chess 165 cm

2 275,00 1 365,00

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Komoda Chess 165 cm ilgio praktiškas, talpus ir kuklus baldas. Baltai alyvuoto ąžuolo faneruotės ir su paspaudimo mechanizmais.  Komoda Chess 165 cm aukšto kokybinio lygio tvirta komoda, kuri tarnaus jums ilgai.

Didesnioji Chess komoda turi keturis stalčius, dvejas dureles bei dvejas lentynėles. Mažesnioji Chess komoda turi keturis stalčius bei dvejas lentynėles. Baldo dizainas išties subtilus ir elegantiškas, dvelkia gamta bei skandinavišku stiliumi.

Šioje serijoje rasite ir dailią vitriną. O ieškantiems analogiško stiliaus ir dizaino baldų siūlome apžiūrėti ir natūraliai alyvuoto ąžuolo Bridge seriją.

Matmenys: P 165 cm x G 40 cm (plotis, gylis). A 86 cm (aukštis).

Medžiagos: kojos ąžuolas; pagrindas ąžuolo faneruotė.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233