Lauko baldų kampinis modulis Stettler

1 529,00 1 070,30

Pristatymo terminas iki 1 savaitės

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Lauko baldų kampinis modulis Stettler – modulinės lauko baldų serijos dalis, išskirtinis šių metų lauko baldų komplektas. Komplektą sudaro: analogiškos kairinė ir dešininė dalys su užbaigimu, kampinė dalis, pufas ir sofos staliukas. Minimalizmas įkūnytas moderniame baldo dizaine. “Lounge” tipo poilsio komplektas lauko terasai ieškantiems išskirtinių tvirtų ir kokybiškų baldų.

Moduliniai baldai turi daug privalumų. Pagrindinis tai, kad atskirus modulius galite jungti taip, kaip jums patinka. Net ir vienas modulis atskirai, kaip šis, neprijungtas prie kito atrodo kaip moderni ir stilinga sofutė atviru galu.

Lauko baldai Stettler šiek tiek taip vadinamai pūsto dizaino, tačiau gan žemo sėdėjimo pojūčio ir su gilia sėdimąja dalimi. Tad neatrodo masyvūs. Kad geriau įsivaizduotumėte baldo dydį užsukite apžiūrėti gyvai arba detaliai panagrinėkite matmenis.

Šis modulis jungiamas prie kairinio ir dešininio kampinei sofai sudaryti. Stettler kampinės sofos dydis būtų 279x279cm. 

Medžiagos: aliuminis, purkštas milteliniu būdu; minkštosios dalys vilktos olefino audiniu, kuris dar yra papildomai impregnuotas, kad būtų dar atsparesnis drėgmei. užpildas visiems orams tinkantis baldinis poliuretanas. Ypač gili baldo sėdimoji dalis.

Spalvos: tekstilė pilka, rėmas juodas.

Savybės: atsparus drėgmei, UV spinduliams.

Matmenys: užbaigimo moduliai su viena atviru galu P150 x G99 x A77/45cm; staliukas P112 x G112 x A40cm; kampo modulis su abejais atvirais galais P129 x G129 x A77/45cm (plotis, gylis, aukštis).

Lauko baldų komplektas Stettler parduodamas ir atskirai, kadangi tai modulnė sistema. Galite įsigyti ir tik staliuką bei kelias modulines dalis pagal savo turimos terasos dydį. Daugiau informacijos gausite salonuose pas mūsų specialistus.

Apie baldų priežiūrą skaityti čia>>.

Arba čia>>>.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233