Lauko staliukas Indus 57x41cm

225,00 135,00

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių

Lowest price per month: 215,00

Turime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Lauko kavos staliukas Indus – žemas, kompaktiškas, tinkantis mažoms erdvės ar balkonams. Šis staliukas universalus tuo, kad tinka ne tik lauko terasai, bet ir vidaus patalpoms, priepirtyje ar vasaros sodyboje. Dizainas nesudėtingas, tačiau laukus ir gražus. Lauko kavos staliukas Indus puikiai derės ir prie kitų Isku siūlomų tikmedžio baldų: kėdžių, suoliukų. Tačiau geriausiai tinka prie tos pačios serijos Indus sofos bei fotelių.

Vasaros svajonę pavesite realybe lauko baldų „Indus“ dėka! Indus serija – šių metų naujiena Isku vasaros baldų kolekcijoje, išsiskirianti savo moderniu ir universaliu dizainu bei ypatingu patogumu. Ši serija neabejotinai daugelio svajonė.

Nauja tendencija vasaros balduose – šaltumas derinamas su natūralumu. Sofos ir stalo lengvo svorio aliuminio rėmas, subtiliai dekoruotas natūraliu medžiu. Čia naudojama tikmedžio mediena porankiuose, pailgomis tikmedžio lentelėmis dengti sofos porankiai ir staliukų paviršius.

Daugiau laukui skirtų kavos staliukų rasite čia>>. 

Matmenys: P57 x G41 x A40cm, (plotis, gylis, aukštis).

Ne sezono metu lauke laikyti baldų nerekomenduojame. Indus – jaukumą skleidžianti, moderni ir akį traukianti lauko baldų serija, tarnausianti jums daugelį metų. Jeigu jus sudomino šis staliukas, rekomenduojame apžiūrėti ir šiek tiek kitų išmatavimų Costa sofos ir valgomojo, stalus. 

Lauko baldų priežiūros instrukcijas rasite čia>> Baldų eksploatavimas ir priežiūra.

 

 

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233