Lauko kavos staliukas Kastos 60cm

369,00 258,30

Pristatymo terminas iki 1 savaitės

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas
Kaip jauku vakaroti prie nedidelio ir solidaus medžio masyvo kavos staliuko Kastos! Labiausiai Lauko kavos staliukas Kastos dera prie Kenton, Hassel bei kitų tikmedžio medienos serijos lauko baldų, kuriuos rasite čia>>. Lauko kavos staliukas Kastos 60cm
Nuo 2019 metų vasaros baldų Isku kolekcijojų pastebėsite tikemdžio baldų tendenciją. Tai vertingos medienos, akį traukiantys klasikiniai, skandinaviško stiliaus baldai, kurie jums tarnaus dešimtmečius! Žemas kavos staliukas – būtinas namų poilsio zonoje. Norime supažindinti jus su Kastos serijos tikemdžio kavos staliuku – solidus, tvirtas ir ilgaamžis.
Prie Kastos kavos staliuko priderinsite keletą fotelių ar sofų modelių, kurie turi tikmedžio detalių. Tačiau idealiausiai žiūrėsis Hassel serijos foteliai ar sofa. Interjero aksesuarų, kaip pavyzdžiui, staltiesė, lauko žibintas ar žvakidė, dėka – sukursite jaukią aplinką. Be to, staltiesė apsaugos stalviršį. Mediena visiškai natūrali, nėra padengta jokiomis medžiagomis, todėl UV spinduliai bei aplinkos veiksniai gali paveikti tikmedžio spalvą. Jūsų pasirinkimo laisvė – stalą alyvuoti ar ne, priklausomai nuo jo laikymo vietos ir naudojimo.
Lauko kavos staliukas Kastos 60cm tinkantis tiek terasai, tiek verandai. Ne sezono metu stalą uždenkite ir padėkite saugojimui uždaroje, sausoje patalpoje. Prižiūrimas baldas tarnaus ilgiau.
Kastos serijoje rasite ir didesnį analogišką staliuką. Jie puikiai dera tarpusavyje, greta vienas kito.
 
Matmenys: ovalo formos stalviršio skersmuo 60cm, A45cm, (plotis, aukštis).
Tikmedžio gaminių pasirinkimas platus Isku asortimente. Čia rasite ne tik šios medienos baldus, bet ir aksesuarus: įvairius pagalbinius staliukus, lentynas, suoliukus, kurių dėka sukursite jaukią aplinką savo sode.

 

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233