Lauko serviravimo vežimėlis Costa

505,00 353,50

Pristatymo terminas iki 1 savaitės

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Lauko serviravimo vežimėlis Costa terasai lengvai stumdomas dviejų ratukų dėka. Turi du perforuotus paviršius ir rankeną. Viršutinė vežimėlio plokštuma dengta siauromis tikmedžio medienos lentelėmis. Tikmedžio mediena reikalauja išskirtinės priežiūros, ji nėra apdirbta, tad nepadengus jos alyva keis spalvą. Vandens ar maisto dėmės gali įsigerti į medieną. Aliuminio dalys – lengvai prižiūrimos, valomos, atsprios UV spinduliams.

Lauko serviravimo vežimėlis Costa iš esmės panašus į Belfort, kuris neturi medinių dalių. Tačiau medį prižiūrint, jis tarnaus ilgai ir tokį daiktą visada rinksis natūralumo mėgėjai. Kaip prižiūrėti lauko baldus, patarimų rasite čia >>.

Abu vežimėlius rasite čia >>.

Praktiškas ir ilgaamžis terasos baldas, kuris atliks savo funkciją ne vienus metus. Tobulas pagalbininkas lauko terasoje, virtuvėje ir derantis prie visų aliuminio ar tikmedžio baldų.

Matmenys: P72 x G49 x A69 (plotis, gylis, aukštis).

Spalva: juoda, medžio

Medžiaga: aliuminis, tikmedis.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233