Lauko sofos staliukas Sol

1 115,00 780,50

Pristatymo terminas iki 1 savaitės

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Romantiškai nuteikiantis minimlaistinio dizaino lauko sofos staliukas Sol tobulas jūsų terasai ar didesniam balkonui. Elegantiškas ir mielas. Staliukas išsiskiria savo dizainu, kuris tobulai tinka tiek laukui, tiek vidaus patalpoms. Jį rinktis galite prie Sol serijos sofų ir ne tik. Elegantiškas, tvirto rėmo bei tikmedžio medienos stalviršio lentelėmis. Lauko sofos staliukas Sol minimalistinis, bet tvirtas ir kompaktiškas, tobula vieta romantiškai pasėdėti. Tokio dizaino staliukas tinka ir vidaus patalpoms. Tad ne sezono metu jį rasite, kur pasidėti.

Prie šio staliuko rekomenduojame tos pačios serijos Sol krėslus ir sofas. Tačiau dera ir kiti lauko fotelių variantai. Sol serijoje dar yra ir mažesnis kavos staliukas. Sol serijos baldai universalūs ir lengvai pritaikomi, tinka miesto ar užmiesčio sodyboms, sodams, oranžerijoms, dengtoms terasoms ar mažiems balkonams. Stalo konstrukcija tvirta.

Svarbu: Tikmedžio mediena išsiskiria atsparumu aplinkos poveikiui. Jos dalys nėra alyvuotos ar lakuotos. Nepadentas jokia medžiaga tikmedis keičia spalvą reaguojant į UV spindulius – įgauna pilką atspalvį. Pirkėjo pasirinkimas, kaip prižiūrėti šios medienos baldus. Tiek lakas, tiek alyva keičia natūralaus medžio splavą ir pardavėjas neatsako už stalo spalvą ją alyvavus ar nulakavus.

Matmenys: P120 x G60cm, aukštis 46cm.

Medžiagos: aliuminio rėmas, tikmedžio medienos stalviršis.

Spalvos: antracito rėmas, natūralaus tikmedžio stalviršis.

Rekomenduojame: lauko baldų serijoje rasite daugiau žemų sofos staliukų įvairių dizainų bei stilių. Kviečiame apžiūrėti ne tik tinklapyje, bet ir salonuose.

Daugiau patarimų apie jaukią vasaros terasą rasite čia >>.

Lauko kavos staliukas Hard&Ellen

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233