Lauko staliukų komplektas Virgo

2 169,00

Pristatymo terminas iki 1 savaitės

Žemiausia paskutinių 30 dienų kaina: 1 499,00

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Lauko staliukų komplektas Virgo. Nedideli apskrito dizaino lauko staliukai Virgo 60 ir 105cm skersmens. Tvirtas aliuminio rėmas laiko apskritą tamsaus 3-D printo stiklo stalviršį, kuris yra atsparus įbrėžimams, lengvai valomas. Staliuko stalviršis betono imitacijos – modernaus dizaino. Gali būti statomas poroje su mažesniu ir žemesniu Virgo staliuku.

Pas mus rasite kelių dydžių (60 ir 105cm skersmens) Virgo staliukus. Jie puikiai dera prie modernių aliuminio “lounge” baldų ir krėslų. Stalviršiai medžio arba akmens imitacijos. Abu staliukai skirtingo aukščio, kad žemesnis persidengtų su aukštesniu. Mūsų lauko baldų kokybė akivaizdi – atrodo, kaip vidaus baldai. Iš tiesų tokie staliukai gali pilnai būti naudojami ir vidaus patalpose, jeigu tinka prie namų dizaino ir interjero.

Matmenys: skersmuo 60/105cm, A37/43 cm (aukštis).

Medžiagos: aliuminio rėmas purkštas matiniais dažais, stalviršis 3-D printo stiklas, betono imitacijos.

Savybės: Atsparus drėgmei ir lengvai prižiūrimas.

Spalva: juoda.

*60cm skersmens staliuko su stiklo stalvirškiu kaina 485eur, o 105cm – 1029eur.

Lauko staliukų komplektas Virgo.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233