Lentyna „Case“, 100x40x80 cm

1 559,00 935,40

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Ar kada pagalvojote, kad namai tiesiog stebuklingai sumažėjo? Atrodo, kad daiktų vis daugėja ir daugėja, tačiau namai juk ne guminiai ir nauji daiktai tik kas kartą sumažina erdvę. Tai ypač aktualu šeimoms, kurios turi vaikų, ar žmonėms, turintiems savo studiją ar kuriantiems kitą savą verslą. Klausiate, ką daryti? Kaip restruktūrizuoti ir išnaudoti esamą erdvę? “Isku” turi sprendimą ir pristato lentyną “Case”.

Lentyna “Case” puikiai tinka mažoms erdvėms, kadangi minimaliai užima vietą, tačiau maksimaliai talpina jūsų daiktus. “Case” – stačiakampio formos dviejų aukštų lentyna sudaryta iš ąžuolo medienos rėmo ir dviejų aliuminio metalo plokščių. Nepretenzinga išvaizda užtikrina, kad lentyna tiks visur: tiek svetainėje, tiek vaikų kambaryje ar darbo erdvėje. Prie lentynos užsisakius ratukus, atsiranda dar vienas neįtikėtinas lentynos “Case” panaudojimo būdas: joje galite laikyti daiktus, kurie nėra naudojami nuolatinai. Kai tam tikrų daiktų jums nereikia, lentyna puikiai gali stovėti ten, kur ji niekam netrukdys, o kai prireikia – ją lengvai atsivešite iki savo darbo vietos. 

Lentyna “Case” priklauso šiaurės meistrų “HTCollection” kolekcijos baldams. Tai užtikrina aukštą gaminio kokybę ir nepavaldumą laikui. Šioje kolekcijoje taip pat rasite didesnį (trijų lentynų) ir kavos staliukus. Jie puikiai dera kartu, todėl be vargo rasite sau tinkamą sprendimą.

Matmenys: P100 cm x G40 cm x A80 cm (plotis x gylis x aukštis). Ratukai į kainą neįskaičiuoti.

Atraskite praktiškus ir šiuolaikiškus sprendimus savo namams su “Isku”. 

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233