Kilimas Elysee 80x150cm Beige

36062014

Kilimas Elysee 80x150cm Beige

36062014
Kaina pradedant nuo
129,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Kurdami interjerą, dažnai neapsieiname be kilimų, kurie ne tik puošia namus, suteikia jiems jaukumo, bet ir šildo. Tačiau dažnai sudvejojame, kokį kilimą – natūralų ar sintetinį – geriau įsigyti. Isku siūlo platų pasirinkimą įvairiausių pluoštų ir kainų kilimų. Viena iš sintetinio pluošto kilimų kolekcijų yra shaggy tipo "Elysee" kilmai. "Elysee" serijoje rasite stačiakampius bei apvalus kilimus. Juos rinktis galite net iš keleto dydžių.

Pirmenybę visada teikiame natūralumui. Tačiau kokybiškas polipropileno kilimas taip pat turi savo privalumų. Naujų technologijų dėka sintetinio pluošto kilimai savo išvaizda ir savybėmis nenusileidžia natūralaus pluošto kilimams. Jie yra minkšti ir švelnūs – ne visada net ir specialistas atskirs natūralaus pluošto kilimą nuo sintetinio. Šie kilimai nepelija, neskleidžia nuodingų medžiagų, žymiai rečiau kelia rūpesčių alergiškiems žmonėms. Juos paprasta prižiūrėti, jie atsparūs dėmėms, neblunka, nesielektrina.

Stačiakambio formos kilimo "Elysee" pagrindas pagamintas iš EVAPOLYTEX® medžiagos, kurios dėka jis neslysta, yra lankstus bei patvarus. Šiuos kilimus galima kloti ant įvairiausių grindų paviršių. Jie nepalieka jokių žymių bei tinka ir šildomoms grindims - neskleidžia jokio kvapo ir yra perdirbami, todėl draugiški aplinkai ir žmonėms. Pasirikę tinkamą Jūsų patalpai kilimo dydį sukursite jaukią aplinką namuose. Plataus spalvų bei dydžių pasirinkimo dėka "Elysee" shaggy kilimai pritaikomi įvairiausios paskirties patalpose. Jei tinka tiek vestibiuliams, tiek svetainėms, miegamojo ar vaikų kambariui.

Galimi matmenys: plotis 80/100/133/160/200 cm; ilgis 150/200/230/250/300 cm. 

Sudėtis: 100% polipropilenas. Pagaminta Suomijoje.

Spalva smėlinė. Galimos įvairios spalvos: balta, smėlinė, šviesiai bei tamsiai pilkos, juoda, rusva.

*Kaina nurodyta 80 x 150 cm dydžio kilimo.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje