Kilimas Soul Ash

3750061

Kilimas Soul Ash

3750061
Kaina pradedant nuo
605,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą
Rankomis austas kilimas "Soul Ash" - labai puošnus ir elegantiškas. Vyraujančiame baltos spalvos fone lengvai, subtiliai įaustas juodai pilkas siūlas, kuriuo taip pat pradėtas bei užbaigtas kilimo audimas. Juoda spalva subtiliai įrėmina beveik baltą kilimą. "Soul Ash" puikiai dera neutraliame interjere, ypač moderniame bei skandinaviško stiliaus namuose.
Kilimas "Soul Ash" puikus aksesuaras, kuriuo suteiksite namams jaukumo ir šilumos. Trijų natūralių pluoštų (viskozės, lino ir medvilnės) derinys itin minkšts ir malonus.
Kilimai kambariui suteikia išskirtinio žavesio – jie gali tapti dėmesį traukiančiu akcentu ar nepastebimai įsilieti į jau vyraujantį namų interjerą. Švelnūs ir šilti, o gal tvirti ir puikiai izoliuojantys garsą? Isku salone rasite įvairių dydžių, dizaino bei skirtingų spalvų kilimus, kuriuos priderinsite tiek svetainėje, tiek ryškiaspalviame vaikų kambaryje – pasirūpinkite, kad namuose niekuomet nepritrūktų jaukių detalių!  

Galimi matmenys: 170 x 240 cm, 200 x 300cm.

Sudėtis: 60% viskozė, 20% linas, 20% medvilnė, Rankų darbo.

*Kaina nurodyta 170x240 cm dydžio kilimo.

Nors neretai baiminamasi, kad kilimai gali pareikalauti pernelyg daug priežiūros, tai nėra tiesa - juos valyti tenka nedažnai ir įprastai pakanka periodiškai išsiurbti. Kilimai turi begalę privalumų - jie padeda sukurti šiltesnių namų įspūdį, gelbėja efektyviau sugeriant garsą ir atlieka estetinę funkciją. Tačiau atsiradus dėmėms, brangių, natūralaus pluošto kilimų valymą rekomenduojame patikėti specialistams. Be abejo, visada galite nežymias, neseniai atsiradusisa dėmes, pavalyti drėgna šluoste, o labiau sušlapusį kilimą palikti išdžiūti ant lygaus pavršiaus.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje