Lauko 2-vietė sofa "Kenton"

33920-390

Lauko 2-vietė sofa "Kenton"

33920-390
Kaina pradedant nuo
1 955,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

"Kenton" serijos baldai - lengva klasika, tinkanti tiek sodui, terasai, tiek namų vidaus patalpoms.

Išskirtinė savo dizainu, grožiu ir universalumu, romantiška vasaros baldų kolekcija. "Kenton" serijos balduose naudojama trijų, pagrindinių, būdingų lauko baldams medžiagų, kombinacija: pintas technorotangas, natūralus tikmedis ir olefino audinys. Tai ir sudaro žavingą, modernumu dvelkiančią klasikos bei skandinaviško natūralumo, harmoningą visumą. Dėl šios priežasties "Kenton" serija ir tinka įvairaus tipo erdvėms ir ypač gražiai atrodo sodybos ar užmiesčio namų svetainėje.

"Kenton" sofa -  romantiška ir miela, sutalpinsianti net tris suaugusius. Šios sofos, dviejų fotelių ir prie jų priderinto tikmedžio medienos stalo komplektas nepriekaištingai įsilies jūsų namų interjere ir sukurs jaukią atmosferą. Tai universalus, praktiškas baldas, ilgaamžis, kokybiškas bei patvarus.

Sofos rėmas pagamintas natūralaus tikmedžio, pagrindas pilkos spalvos pinto polirotango, o minkštoji dalis vilkta kokybišku, taip pat pilkos spalvos, olefino audiniu. Visos šios medžiagos suteikia tvirtumo, natūralų estetinį vaizdą ir užtikrina baldo ilgaamžiškumą. Sofos kojelės turi specialias detales, kurių dėka tikmedis nesiliečia su žeme. Tai apsaugo medieną nuo drėgmės ir nešvarumų.  
Tikmedžio mediena – viena vertingiausių pasaulyje: ji kieta, vidutinio tankumo, atspari kenkėjams ir grybeliams, temperatūrų svyravimams bei drėgmei. Olefinas - tvirtas, atsparus vandeniui bei blukimui, lengvai valomas audinys.

Kad baldai tarnautų jums dar ilgiau ir išlaikytų nepriekaištingą išvaizdą - vandeniu ir kiekvienai medžiagai skirtomis priemonėmis valykite susikaupusius nešvarumus. O žiemą baldus saugokite sausoje, uždaroje patalpoje.

Matmenys: P194 x G80 x A81cm (plotis, gylis, aukštis).

"Kenton" serijoje rasite sofą, fotelį bei valgomojo kėdę. Isku vasaros baldai jau prekyboje ir užsakymai 2018 m. sezonui jau priimami. Pradėkite rūpintis savo kokybišku vasaros poilsiu!

Sandėlio likutis: 1 vnt.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje