Lauko kavos staliukas Chios 133x66cm

33920-631

Lauko kavos staliukas Chios 133x66cm

33920-631
Kaina pradedant nuo
714,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą
Kaip jauku vakaroti prie nedidelio ir solidaus medžio masyvo staliuko Chios!
 
Isku 2018 metų vasaros baldų kolekcijoje pastebėsite tikemdžio baldų tendenciją. Tai vertingos medienos, akį traukiantys klasikiniai, skandinaviško stiliaus baldai, kurie jums tarnaus dešimtmečius! Žemas kavos staliukas - būtinas namų poilsio zonoje. Norime supažindinti jus su Chios serijos tikemdžio kavos staliuku - solidus, tvirtas ir ilgaamžis.
Prie Chios kavos staliuko priderinsite keletą fotelių ar sofų modelių, kurie turi tikmedžio detalių. Tačiau idealiausiai žiūrėsis Kenton serijos foteliai ar sofa. Interjero aksesuarų, kaip pavyzdžiui, staltiesė, lauko žibintas ar žvakidė, dėka - sukursite jaukią aplinką. Be to, staltiesė apsaugos stalviršį. Mediena visiškai natūrali, nėra padengta jokiomis medžiagomis, todėl UV spinduliai bei aplinkos veiksniai gali paveikti tikmedžio spalvą. Jūsų pasirinkimo laisvė - stalą alyvuoti ar ne, priklausomai nuo jo laikymo vietos ir naudojimo.
Stalo kojos dailiai pasvirę į šonus, o skandinaviškas dizainas dvelkia natūralumu ir gamta. Chios kavos staliukas tinkantis tiek terasai, tiek verandai. Ne sezono metu stalą uždenkite ir padėkite saugojimui uždaroje, sausoje patalpoje. Prižiūrimas baldas tarnaus ilgiau.
Chios serijoje rasite ir didelį valgomojo stalą.
Sandėlio likutis: 2 vnt.
 
Matmenys: P133 x G66 x A40cm, (plotis, gylis, aukštis).
Tikmedžio gaminių pasirinkimas platus Isku asortimente. Čia rasite ne tik šios medienos baldus, bet ir aksesuarus: įvairius pagalbinius staliukus, lentynas, suoliukus, kurių dėka sukursite jaukią aplinką savo sode.

 

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje