Lauko pufas kojoms Koli

33920-297

Lauko pufas kojoms Koli

33920-297
Kaina pradedant nuo
338,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Pufas kojoms - naudingas ir universalus baldas, turintis puikias technines savybes ir stilingą išvaizdą.

Rusvu technorotangu pintas kompaktiškas pagalbinis baldas - "Koli" serijos dalis. Jis puikiai žiūrisi tiek prie trivietės, tiek prie kampinės "Koli" sofos. Funkcionalus ir naudingas - galite mėgautis papildoma sėdima vieta arba patogiai ištiesti pavargusias kojas.. Neretai jis gali atlikti ir pagalbinio staliuko funkciją.

Pagal technines savybes idealus poilsiui terasose, sode ar verandoje. Baldo rėmas pagamintas iš lengvo aliuminio, todėl orui atvėsus, lengvai perkelsite iš sodo į uždarą verandą. Vasaros mūsų kraštuose perdėm nelepina, taigi reikia būti pasiruošus greitai persikelti į užuovėją ar po pastoge! Minkštoji pufo dalis dengta šviesiai pilkos spalvos poliesterio audiniu. Užvalkalą galima skalbti skalbimo mašina, lengva programa, 30 laipsnių temperatūroje arba lengvai pavalysite šiltu vandeniu ir švelniu šepetėliu. Nerekomenduojame dėti karštų indų ant sofos ar stalo paviršiaus.
"Koli" serija tradicinio, klasikinio lauko baldų dizaino, todėl ilgai bus madinga ir nesunkiai pritaikoma prie įvairaus stiliaus namų. Šie baldai gražiai žiūrėsis tiek užmiesčio sodyboje, tiek miesto terasoje ar net viešosiose erdvėse. Tai kokybiška ir ilgalaikė investicija!

Būtinai apžiūrėkite ir "Koli" valgomojo komplektą, fotelį-krėslą bei valgomojo kėdę. Lauko laisvalaikio sezonas jau čia, tad pasinaudokite geriausiais pasiūlymais iš "Isku"!

Sandėlio likutis: 1 vnt.

Matmenys: P86 x G88 x A66cm, (plotis, gylis, aukštis).

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje