Lauko sulankstomas stalas Woodland 70x70cm

33920-402

Lauko sulankstomas stalas Woodland 70x70cm

33920-402
Kaina pradedant nuo
362,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Medžio masyvo sulankstomas stalas „Woodland“ sukurs tikrą atostogų nuotaiką!

Tobulas meistriško rankų darbo ir gamtos derinys. Natūralaus medžio baldai sukuria išskirtinę nuotaiką namų ar terasos interjere. Priderinkite medvilnės kilimą ar natūralų kailį, keletą augalų, žvakides, lauko žibintą – ir šių detalių visuma bus tobula, jauki jūsų vasaros arba žiemos poilsio oazė.

Stalui „Woodland“ naudojama tikmedžio mediena, suteikianti tvirtumo ir garantuojanti ilgus baldų tarnavimo metus. Mediena visiškai natūrali, neapdorota jokiomis medžiagomis. Esant norui ar poreikiui, baldus galite alyvuoti arba dažyti tam skirtomis priemonėmis. Tuomet tikmedis mažiau veikiamas aplinkos poveikio, nekinta spalva. Tačiau natūralus neapdorotas medis sveikiausia jums ir jūsų aplinkai.

„Woodland“ kvadratinės formos stalas yra tradicinio, tačiau gerai apgalvoto dizaino. Kryžminės stalo kojos suteikia tvirtumo ir gražiai žiūrisi. Be to stalas yra lengvai sulakstomas. Taigi galite atlaisvinti erdvę, kai stalo nenaudojate, ir ne sezono metu jį saugiai, talpiai padėti sausoje patalpoje.

Matmenys: P70 x G70 x A74cm, (plotis, gylis, aukštis).

Tikmedžio medienos sulankstomas stalas „Woodland“ – kompaktiškas, gražus, patogus ir naudingas baldas, kurį pritaikysite ne tik užmiesčio sodyboje, bet ir miesto namų kieme. Skandinaviškų medinių baldų dėka, įsileiskite natūralumą bei šilumą į savo širdį ir namus.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje