Lauko valgomojo stalas Chios 220x100cm

33920-630

Lauko valgomojo stalas Chios 220x100cm

33920-630

Sena kaina: 2 153,00 €

Special Price 0,00 €

Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą
Kaip smagu susirinkti vakarienei prie didelio ir solidaus medžio masyvo stalo Chios!
 
Isku 2018 metų vasaros baldų kolekcijoje pastebėsite tikemdžio baldų tendenciją. Tai vertingos medienos, akį traukiantys klasikiniai, skandinaviško stiliaus baldai, kurie jums tarnaus dešimtmečius! Valgomojo stalas - svarbi traukos vieta namuose. Norime supažindinti jus su Chios serijos tikemdžio valgomojo stalu - solidus, tvirtas ir ilgaamžis.
Prie Chios valgomojo stalo priderinsite keletą kėdžių modelių, kurie turi tikmedžio detalių. Idealiausiai žiūrėsis Kenton valgomojo kėdės. Interjero aksesuarų, kaip pavyzdžiui, staltiesė, dėka - sukursite jaukią aplinką, be to, staltiesė apsaugos stalviršį. Mediena visiškai natūrali, nėra padengta jokiomis medžiagomis, todėl UV spinduliai bei aplinkos veiksniai gali paveikti tikmedžio spalvą. Jūsų pasirinkimo laisvė - stalą alyvuoti ar ne, priklausomai nuo jo laikymo vietos ir naudojimo.
Stalas didelis, čia susėsti gali net dešimt žmonių. Stalo kojos masyvios, dailiai pasvirę į šonus. Chios valgomojo stalas tinkantis tiek erdvei terasai, tiek verandai. Ne sezono metu stalą galite padėti saugojimui, užlenkdami jo kojas. Tai patogu ir praktiška!
Chios serijoje rasite ir mažesnį, kavos staliuką.
Sandėlio likutis: 2 vnt.
 
Matmenys: P220 x G100 x A74 cm, (plotis, gylis, aukštis).
Tikmedžio gaminių pasirinkimas platus Isku asortimente. Čia rasite ne tik šios medienos baldus, bet ir aksesuarus: įvairius pagalbinius staliukus, lentynas, suoliukus, kurių dėka sukursite jaukią aplinką savo sode.

 

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje