Antčiužinis Unigold ONNI

3887-761

Antčiužinis Unigold ONNI

3887-761
Kaina pradedant nuo
205,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Ar norite sau ir savo artimiesiems geriausio komforto ir aukščiausios kokybės? Tokiu atveju būtinai rinkitės antčiužinį net ir geriausiam lovoms čiužiniui! Kodėl? Nes antčiužinis apsaugo jūsų pagrindinį čiužinį, kuris tokiu atveju jums tarnaus gerokai ilgiau, ir suteikia papildomo komforto kūnui.

Aukščiausios kokybės naujos Unigold kolekcijos suomiškas antčiužinis "Onni" maloniai purus, bet pakankamai tvirtas, kad visos nakties metu jūs jaustumėtės patogiai.
Antčiužinio užpildas specialus, penkių centimetrų storio profiliuotas FXM65 terminis porolonas. Tai išlaikanti formą, maloni, neturinti nemalonaus kvapo ir neyranti medžiaga. "Isku" Unigold antčiužiniai labai populiarūs dėl nelygaus, kūgio formomis profiliuoto paviršiaus. Jie dvipusiai: viršutinė dalis suteikia atitinkamą purumo jausmą, gerą oro cirkuliaciją ir kūno temperatūros palaikymą nakties metu. Daug klientų renkasi "Unigold Onni" antčiužinius dėl kokybiško užpildo, kuris užtikrina antčiužinio patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Antčiužinio užvalkalas pagamintas iš poliesterio bei medvilnės yra atsparus vandeniui, minkštas ir lankstus. Užvalkalą nuimti galite užtrauktuko pagalba. Esant poreikiui jį galite skalbti. 160cm ir 180cm pločio antčiužiniai užtrauktukus turi iš visų keturių pusių ir jų užvalkalas susideda iš dviejų dalių. Tai labai patogu skalbiant. Šis antčiužinis yra tinkamas alergiškiems žmonėms. 

Matmenys: P80/90/120/140/160/180 x I200 cm; P90/180 x I210cm. Aukštis 7cm.

"Isku" siūlo platų išmatavimų pasirinkimą. "Unigold Onni" antčiužnius pritaikysite visoms lovoms!

*Kaina nurodyta 80x200cm dydžio.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje