Antčiužinis Unigold Unelma

38873-771

Antčiužinis Unigold Unelma

38873-771
Kaina pradedant nuo
238,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Geras antčiužinis - paskutinis, tobulas akcentas jūsų lovai.

Kam reikalingas antčiužinis? Pirma - geros kokybės antčiužinis labiausiai įtakoja jūsų patogų ir kokybišką miegą. Jūs maksimaliai atsipalaiduosite ir atsikelsite žvalūs bei pilni energijos! Antra - nes antčiužinis apsaugo jūsų pagrindinį čiužinį, kuris tokiu atveju jums tarnaus gerokai ilgiau. Be to, jis ypač reikalingas, jeigu lovoje naudojate du atskirus čiužinius. Tokiu būdu antčiužinis visiškai eliminuoja tarpą tarp čiužinių.

"Unigold Unelma" - aukščiausios kokybės "Isku" antčiužinis. Jis maloniai purus, bet pakankamai tvirtas, kad visos nakties metu jūs jaustumėtės patogiai. Jo užpildas, su specialiu tankiu HR65 kg/ m3 porolonu, suteiks maksimalų komfortą. Tai kvėpuojanti, išlaikanti formą, maloni, neturinti nemalonaus kvapo ir neyranti medžiaga. "Unigold Unelma" antčiužinio dėka gerai išsimiegosite, net pačioj nepatogiausioje lovoje! Tuo labiau, kad aukštos kokybės "Unigold Unelma" antčiužinis yra dvipusis: rinktis galite lygų paviršių arba nelygų, profiliuotą kūgio formomis.

Antčiužinio užvalkalas pagamintas iš poliesterio ir medvilnės, yra atsparus vandeniui, itin minkštas ir lankstus. Esant poreikiui jį galite skalbti. 160cm ir 180cm pločio antčiužiniai užtrauktukus turi iš visų keturių pusių ir užvalkalas susideda iš dviejų dalių. Tai labai patogu skalbiant. Šis antčiužinis yra tinkamas alergiškiems žmonėms.

Matmenys: P80/90/120/140/160/180 x I200 cm; P90/180 x I210cm. Aukštis 8 cm.

"Isku" rasite platų išmatavimų pasirinkimą. "Unigold Unelma" antčiužnius pritaikysite visoms lovoms!

*Kaina nurodyta 80x200cm dydžio.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje