Elektra valdoma lova Unigold Haave, dvigulė

HAAVE-MOTORINE-DVIGULE

Elektra valdoma lova Unigold Haave, dvigulė

HAAVE-MOTORINE-DVIGULE
Kaina pradedant nuo
5 704,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

„Unigold Haave“ – naujiena Isku miegamojo lovų asortimente! Žodis „haave“ išvertus iš suomių kalbos reiškia svajonę. Motorinė lova „Unigold Haave“ – svajonė, kuri gali tapti realybe! 

Tai miegamojo lovų kolekcija, išsiskirianti tuo, kad nei jos rėme, nei čiužinyje nėra spyruoklių. Visa lovos struktūra paremta ypatingu viskoelastinio ir poliuretano/porolono sluoksnių deriniu. Čiužinio sandaroje yra angos, kanalai, kurie užtikrina maksimalią oro cirkuliaciją. Viskoelastinis čiužinio paviršius išsiformuoja priklausomai nuo kūno temperatūros bei svorio. Taigi miegančiajam itin patogu, nesvarbu, nesvarbu kokio jis svorio ir kokią padėtį miegodamas keičia. Rinktis galite iš dviejų čiužinio standumo tipų: M ir L.

Nuotoliniu pulteliu valdoma lova labai funkcionali, o kai kuriais atvejai, deja, net neišvengiama būtinybė. Elektronika ir technologijos – šių laikų tendencija. Valdymo funkcija lovai suteikia dar daugiau ergonomijos. Lovos šone yra dvi kišenėlės, kuriose patogioje vietoje galite pasidėti valdymo pultelį. Tokiu būdu jis nepasimeta ir nereikia nuolat ieškoti.

Nauja technologija – naujas ir dizainas! „Unigold Haave“ lovas pristatome su nauju melsvos spalvos „aqua“ gobelenu. Naujas ir lovos atlošo dizainas, kurį rinktis galite prie dvigulių miegamojo lovų. „Unigold Haave“ miegamojo lovos gaiviai melsvas atlošas dekoruotas keliomis siūlėmis, sudarančiomis skirtingų formų geometrines figūras. Tai moderni naujovė, lyginant su klasikinio, itališko stiliaus sagutėmis dekoruotu, lovos „Unelma“ atlošu.

Gobeleną, kaip ir visoms kitoms lovoms, rinktis galite iš keturių spalvų: šviesiai bei tamsiai pilkos, rusvos „beige“ ir melsvos „aqua“. „Unigold Haave“ lovos kojelės gali būti metalinės arba medinės, kurių aukštis įvairus: nuo 12-os iki 23-ų centimetrų.

Matmenys: P160/180 x I 200 cm.

*Kaina nurodyta 160x200 cm lovos su antčiužiniais, atlošu ir kojelėmis. Pagalvėlės į kainą neįskaičiuotos.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje