Elektra valdoma lova Unigold Ilo

38873-000-10064

Elektra valdoma lova Unigold Ilo

38873-000-10064
Kaina pradedant nuo
1 623,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Yra sakoma, kad virtuvė tai namų širdis - čia gali susirinkti visa šeima ir pasidalinti savo džiaugsmais bei rūpesčiais. Tačiau kodėl ta širdimi negalėtų tapti lova? Galbūt tai būtų visai nebloga vieta visiems susirinkti, pasidalinti mintimis, paskaityti gerą knygą ar pažiūrėti filmą, o gal netgi visą serialo sezoną!

Elektra valdomų lovų populiarumas dėl savo funkcionalumo pastaruoju metu išaugo ganėtinai žymiai. Aukštos kokybės lovoje įtaisytas variklis padeda jums pritaikyti lovos poziciją pagal savo poreikius: galbūt jūs skaitote, žiūrite televiziją, o gal tiesiog ilsitės ir jums šiuo metu norisi gulėti būtent taip, o ne kitaip! Lova gali būti valdoma iš jos neatsistojus per laidu prijungtą pultelį. Elektra valdoma lova yra puikus sprendimas žmonėms, kurie yra priversti didžiąją laiko dalį praleisti lovoje.

"Isku" lova "Unigold Ilo" pagaminta Suomijoje, kas užtikrina išskirtinę jos kokybę. Taip pat "Unigold Ilo" čiužinys pasižymi puikiai prie kūno formų prisitaikančiomis 15cm aukščio spyruoklėmis, kurios, atsižvelgiant į miegančiojo kūno formą ir svorį, gali būti trijų skirtingų standumo tipų - M, L ir XL. O viršutinis sluoksnis dengtas specialiu, čiužiniams skirtu, porolonu. Ši elektra valdoma lova aptraukta itin kokybišku audiniu, kurį galite rinktis iš šviesiai arba tamsiai pilkos spalvų.

Motorinę lovą "Unigold Ilo" galite pasirinkti iš dviejų standartinių dydžių: 80x200cm ir 90x200cm. Taigi dvigulė lova gaunama jungiant dvi siauras motorines lovas, kurioms galim montuoti ir atlošą.
Rinktis galite ne tik audinio spalvą, bet ir kojelių rūšį bei spalvą - medines arba metalines. Jų aukštis vyrauja nuo 12-os iki 23-ų centimetrų. Taip pat ir galvūgalį – paprasto, minimalistinio dizaino, bet labai praktišką ir patogų. Galutinė lovos kaina priklausys nuo jūsų poreikių ir pasirinkimo.

Matmenys: P80/90 cm x I 200 cm, (plotis x ilgis). Aukštis 31cm be kojelių.

Atraskite miego komfortą su "Isku"!

*Kaina nurodyta 80x200 cm lovos su "Unigold Ilo" antčiužiniu, kojelėmis. Pagalvėlės į kainą neįskaičiuotos.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje