Lova kušetė "Notte"

NOTTE

Lova kušetė "Notte"

NOTTE
Kaina pradedant nuo
1 184,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Lovos rėmas „Notte“ – estetiškas ir funkcionalus baldas.

Lengvo dizaino ir mielos išvaizdos lova puikiai įsilieja šiuolaikiškame interjere. Kušetės principo lovos, neturinčios porankių ir atlošo gali būti panaudojamos įvairiai. Sujungus dvi tokias lovas, akimirksniu kušetė „Notte“ gali virsti miegama lova dviem asmenims. Jas sujungus nebus jokio tarpo! Tai labai praktiška, jeigu pas jus lieka pernakvoti draugai, vaikų draugai ar giminaičiai. „Notte“ lovos rėme yra medinės grotelės, ant kurių dedasi sėdimosios dalies čiužinys. Pastarasis pakankamai patogus miegojimui. O pats rėmas lengvas ir mobilus, neužima daug vietos. Jei norite papildomo komforto – galite pasitiesti antčiužinį, kurį taip pat rasite Isku asortimente. Be abejo, tokios lovos labai aktualios gyvenantiems nedideliame bute, ypač vaikų, svečių kambariuose ar savaitgalines sodybas turintiems. Net jei ir nenaudosite jos miegojimui – svetainėje ji gali būti laikoma kaip minkštas suolas.

Suomiška lova „Notte“ modernaus skandinaviško stiliaus. Tobulas estetikos ir šiaurietiško dizaino derinys. Vietoje porankių gali būti dekoruota dvejomis minkštomis pagalvėlėmis. Atlošui taip pat galite naudoti minkšta dekoratyvines, minkšto užpildo pagalves, jeigu baldas stovi prie sienos.

Lova „Notte“ pagaminta iš kokybiškų medžiagų. Visų „Kiteen“ gamintojo baldų gamybai naudojama beržo medienos žaliava. Baldai tvirti, turintys smulkių, bet svarbių detalių. Galimos dvi „Notte“ lovos rėmo spalvos: natūrali lakuoto beržo ir dažyta balta.

Matmenys: P80/90 x I 204 x A36cm. Čiužinio dydis 80/90 x 200cm, aukštis 16cm. Erdvė/aukštis po lova 24cm.

Lovos „Notte“ stilius universalus ir plačiai pritaikomas šiuolaikiškame, įvairių šviesių ir pilkšvų tonų interjere. Dėl galimų komplektacijos variantų ir galutinės produkto kainos nedvejokite klausti mūsų.

*Lovos baltai dažytu rėmu kaina 1288eur.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje