Kavos staliukas "Thea" 55cm

33750-312

Kavos staliukas "Thea" 55cm

33750-312
Kaina pradedant nuo
281,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Pagyvinkite namus funkcionaliu „Thea“ kavos staliuku!

Kalbant apie pagalbinius, kavos, lovos staliukus, paskutiniu metu vyrauja tendencija derinti du ar net tris skirtingų dydžių staliukus. „Thea“ serijos staliukai vienas iš pavyzdžių. Šioje modernaus stiliaus serijoje rasite keleto dydžių staliukų variantų. Tai nedideli, dailaus skandinaviško dizaino, staliukai. Tvirti - pagaminti iš medžio masyvo, -praktiški ir mobilūs. Panaudojimo galimybių daug – kiek tik vaizduotė leidžia: svetainėje, koridoriuje, miegamajame ar net uždaroje terasoje. Visada naudinga po ranka turėti paviršių pasidėjimui, kavos ar arbatos puodeliui pasidėti.

Kalbant apie dizainą – atkreipkite dėmesį į stalviršį. Jo kraštai šiek tiek užriesti į viršų, kad padėti daiktai lengvai nenukristų. Juk „Thea“ staliuko paviršaus plotas nėra didelis. Šis staliuko modelis turi papildomą pasidėjimui plokštumą apačioje. Stalviršis tvirtai laikosi ant medinio keturių kojų rėmo. Dizainas nesunkiai pritaikomas prie įvairių interjerų. Baltos ir natūralaus medžio spalvos neįnoringos, lengvai įsilieja interjere, ypač šviesiame. Rinktis galite ir visiškai baltą „Thea“ staliuką.

Matmenys: diametras 55, aukštis 52cm.

Mažų, praktiškų, bet dailių ir universalių detalių dėka, sukuriame jaukią ir patogią namų aplinką. Mažame bute „Thea“ tobulas sofos staliukas. Didesnėje erdvėje - nepakeičiamas pagalbinis staliukas visose situacijose!

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje