Komoda „Alison“

0000156310

Komoda „Alison“

0000156310
Kaina
1 099,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Švedų gamybos komoda "Alison".. Pažvelgus į ją pirmiausia, kas šauna į galvą - lyg ir neišskirtinė, bet kažkuo traukia ir labai miela. Grožis paprastume: madinga ir minimalistinė, bet elegantiška!

"Alison" komoda neįprasta tuo, kad neturi stalčių. Tai dvejų durelių komoda, labiau primenanti indaują. Dėl savo paprastumo ir subtilumo plačiai pritaikoma. Ji gali pasitarnauti ir kaip dokumentų spintelė, ir kaip indauja tiek biure, tiek namuose. Be abejo, "Alison" komoda gali stovėti ir miegamajame, ir svetainėje, net grožio salone. Lengvai priderinama prie kitų baldų, bet pakankamai funkcionali ir viena. Pavyzdžiui, jūsų namų koridoriuje. Įsivaizduokite virš jos dailų pastelinį arba grafikos paveikslą, ir ant paviršiaus pastatytus foto rėmelius arba dailų suvenyrą. Toks baldas bus tikra puošmena šiuolaikinio modernaus interjero namuose! 

Tokio stiliaus baldai labai praktiški ir naudingi. Galima sakyti, kad tai nesenstantis dizainas ir stilius. Visada madinga ir lengvai pritaikoma balta spalva. "Alison" komodos kojelės tvirtos, medinės. Jų aukštis leis lengvai išvalyti po baldu susikaupusias dulkes.  

Matmenys: P135 x G39 x A87cm, (plotis, gylis, aukštis).

Apžiūrėkite ir "Alison" serijos valgomojo komplektą, vitriną. Rasite ir daugiau skirtingo dydžio stalų, pagalbinę lentyną. Šie elegantiški, balti baldai sukurs išskirtinę harmoniją jūsų namuose.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje