Komoda "Kolo" 101x36x75cm

KOLO8

Komoda "Kolo" 101x36x75cm

KOLO8
Kaina pradedant nuo
950,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Komoda namuose – reikalingas baldas ar ne?

Komodos – puikus baldas, kuris labai naudingas ir reikalingas tokiu atveju, jeigu turite labai daug daiktų ir esate pasiruošęs surasti baldą, kur galima juos laikyti. Nei miegamasis, nei svetainė dažnai neįsivaizduojami be kito baldo, skirto daiktų sandėliavimui. Juose nugula švarios patalynės komplektai, apatiniai, kojinės, rankšluosčiai ir kiti panašūs dalykai. Miegamajame komoda taip pat gali tapti grožio staliuku – įsigijus ją su veidrodžiu ar jį pritvirtinus virš jos. Renkantis tokį baldą svarbu atsižvelgti ir į matmenis. Suomiškų baldų "Kolo" serijoje rasite skirtingų dydžių ir paskirčių spinteles bei komodas.

„Kolo“ mažesnioji komoda idealus pirkinys daiktų saugojimui. Dizainas spindi skandinavišku stiliumi, kuris tobulai suderintas modernu ir jaunatviškumu. Ši komoda trijų erdvių stalčių ir vienų durelių spintelės. Rėmas ir kojos pagaminti iš beržo masyvo, stalčiams naudojama fanera ir plokštė. „Kolo“ serijos išskirtinumas – rankenėlės, kurių iš tiesų ir nėra. Stalčiams atidaryti paliktos ertmės – daili minimalistinė dizaino detalė. Spintelės kojelės tvirtos, šiek tiek pasvirę. Laisva erdvė po spintelės korpusu yra 20 cm aukščio.

Matmenys: P101 x G36 x A75cm, (plotis, gylis, aukštis).

Galimos dvi „Kolo“ komodos korpuso spalvos: balta ir natūralaus medžio. Tai universalus baldad, kurį galima pritaikyti visuose kambariuose ir įvairiuose interjeruose.
*Baltos komodos kaina 1040 eur.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje