Komoda "Kolo" 150x36x75cm

KOLO7

Komoda "Kolo" 150x36x75cm

KOLO7
Kaina pradedant nuo
1 202,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Komoda namuose – reikalingas baldas ar ne?

Prieškambario komodos – puikus baldas, kuris labai naudingas ir reikalingas tokiu atveju, jeigu turite labai daug daiktų ir esate pasiruošęs surasti baldą, kur galima juos laikyti. Patogus daiktų sandėliavimas ir sudėjimas taip, kad prireikus būtų galima lengvai rasti, visada didelis iššūkis. Nesinori, kad namai būtų apkrauti įvairiais prietaisais, daiktais, tačiau lyg ir nekyla ranka jų atsikratyti? Todėl namuose būtinos ne tik spintos, kuriose laikomi rūbai, bet ir spintelės bei komodos.

„Kolo“ serijos talpi ir kokybiška komoda idealus pirkinys šiam tikslui. Dizainas spindi skandinavišku stiliumi, kuris tobulai suderintas modernu ir jaunatviškumu. Rėmas ir kojos pagaminti iš beržo masyvo, stalčiams naudojama fanera ir plokštė. „Kolo“ serijos išskirtinumas – rankenėlės, kurių iš tiesų ir nėra. Stalčiams atidaryti paliktos ertmės – daili minimalistinė dizaino detalė. Spintelės kojelės tvirtos, šiek tiek pasvirę. Laisva erdvė po spintelės korpusu yra 20 cm aukščio.

Matmenys: P150 x G36 x A75cm, (plotis, gylis, aukštis).

Galimos dvi „Kolo“ komodos korpuso spalvos: balta ir natūralaus medžio. Toks baldas ne tik praktiškas, bet ir puiki interjero puošmena.

*Baltos komodos kaina 1321eur.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje