Miegamojo lova Unigold Haave rėminė, dvigulė

38873-00010309

Miegamojo lova Unigold Haave rėminė, dvigulė

38873-00010309
Kaina pradedant nuo
3 360,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

„Unigold Haave“ – naujiena Isku miegamojo lovų asortimente! Žodis „haave“ išvertus iš suomių kalbos reiškia svajonę. Tai tobulai atspindi šią Unigold miegamojo lovų seriją.

Tai miegamojo lovų kolekcija, išsiskirianti tuo, kad nei jos rėme, nei čiužinyje nėra spyruoklių. Visa lovos struktūra paremta ypatingu viskoelastinio ir poliuretano/porolono sluoksnių deriniu. Čiužinio sandaroje yra angos, kanalai, kurie užtikrina maksimalią oro cirkuliaciją. Viskoelastinis čiužinio paviršius išsiformuoja priklausomai nuo kūno temperatūros bei svorio. Taigi miegančiajam itin patogu, nesvarbu, nesvarbu kokio jis svorio ir kokią padėtį miegodamas keičia. Rinktis galite iš dviejų čiužinio standumo tipų: M ir L.

Nauja technologija – naujas ir dizainas! „Unigold Haave“ lovas pristatome su nauju melsvos spalvos „aqua“ gobelenu. Naujas ir lovos atlošo dizainas, kurį rinktis galite prie dvigulių miegamojo lovų. „Unigold Haave“ miegamojo lovos gaiviai melsvas atlošas dekoruotas keliomis siūlėmis, sudarančiomis skirtingų formų geometrines figūras. Tai moderni naujovė, lyginant su klasikinio, itališko stiliaus sagutėmis dekoruotu, lovos „Unelma“ atlošu.

Gobeleną lovai rinktis galite iš keturių spalvų: šviesiai bei tamsiai pilkos, rusvos „beige“ ir melsvos „aqua“. „Unigold Haave“ lovos kojelės gali būti metalinės arba medinės, kurių aukštis įvairus: nuo 12-os iki 23-ų centimetrų.

Matmenys: P160/180 x I 200 cm.

Dvigulė rėminė „Unigold Haave“ miegamojo lova gaunama jungiant dvi kušetes. Čiužinys yra kiekvienos jos pagrindiniame rėme. Visada dvigulei lovai rekomenduojame rinktis ir atlošą. Rėminė lova „Unigold Haave“ kokybiškas, itin patogus baldas!

*Kaina nurodyta 160x200 cm lovos su antčiužiniu, atlošu,kojelėmis. Pagalvėlės į kainą neįskaičiuotos.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje