Miegamojo lova Unigold Jenkki Ilo, dvigulė

38873-000-10056

Miegamojo lova Unigold Jenkki Ilo, dvigulė

38873-000-10056
Kaina pradedant nuo
2 218,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Miegas yra kasdienis žmogaus poreikis. Jo kokybė įtakoja mūsų nuotaiką, sveikatą, kitus kasdienius poreikius. Miego kokybė ir galvos skausmas labai svarbūs ir tiesiogiai susiję veiksniai. Mums visiems reikia gero miego, o tam reikalinga kokybiška lova. "Unigold Jenkki Ilo" lova - viena populiariausių tarp Isku klientų. Ši lova žmonėms mėgstantiems ypatingą komfortą. Kodėl? Ji didingos, elegantiškos išvaizdos ir maksimalaus patogumo, puikios ergonomikos derinys.

Lovos "Unigold Jenkki Ilo" rėmas "NON-FLEX" tvirtas, kokybiškas, be spyruoklių. Ant dviejų viengulių rėmų dedasi " Unigold Ilo" vienos zonos čiužinys su puikiai prie kūno formų prisitaikančiomis 15cm aukščio kišeninėmis spyruoklėmis, kurios, atsižvelgiant į miegančiojo kūno formą ir svorį, gali būti trijų skirtingų standumo tipų - M, L ir XL. Viršutinis čiužinio sluoksnis – kokybiškas, čiužiniams naudojamas porolonas.  "Ilo" aptraukta itin kokybišku audiniu, kurį galite rinktis iš šviesiai arba tamsiai pilkos, spalvų. Šios rėminės lovos išskirtinumas yra tai, kad čiužinį galite riktis ir "Unigold Onni" arba "Unigold Unelma". Abu pastarieji yra penkių ortopedinių zonų ir su kišeninėmis spyruoklėmis. "Unigold Onni" spyruoklės yra 15cm aukščio, o "Unelma" - UNIGOLD SOFT TOUCH 18cm aukščio spyruoklės.

Jūsų patogumui dvigulei lovai galite rinktis du skirtingo standumo čiužinius, jeigu miegantys žmonės yra labai skirtingo svorio ar mėgsta visiškai skirtingą čiužinio standumą. Visi dvigulių lovų čiužiniai yra sudaryti iš dviejų, įvilktų į bendrą užvalkalą. Ant viršaus dar galite papildomai išsirinkti "Isku" antčiužnį. Ši visuma garantuoja ypatingą patogumą jūsų kūnui visą naktį.

Yra ir daugiau pasirinkimų: kojelės bei atlošas. Kojelės gali būti medinės arba metalinės. Jų aukštis nuo 12-os iki 23-ų centimetrų. Atlošas – minimalistinis, paprasto dizaino. Šiai Lovai tvirtinasi „Unigold Onni“ atlošas. Be abejo, galima rinktis lovos variantą ir be atlošo.  

Matmenys: P160/180 x I 200 cm, aukštis 54cm be kojelių.

Nedelskite ir išsirinkite lovą pagal savo poreikius. "Unigold Jenkki Ilo" miegamojo lova tarnaus jums ilgai!
*Kaina nurodyta 160x200 cm lovos su atlošu, kojelėmis, „Unigold Ilo“ čiužiniu ir antčiužiniu. Nuotraukoje esančios pagalvėlės į kainą neįskaičiuotos.

 

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje