Miegamojo lova Unigold Ilo, rėminė

38873-401-0000

Miegamojo lova Unigold Ilo, rėminė

38873-401-0000
Kaina pradedant nuo
827,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Pripažinkime, baldų parinkimas naujuose namuose ankščiau ar vėliau vis tiek taps mažu arba dideliu galvos skausmu. Ką išsirinkti naujo? Gal kažką panaudoti seno? Kaip suderinti visus baldus, kad kambarys būtų patrauklus ir akiai, ir sielai.. Kartais geriausia išeitis įsigyti paprastą, neutralaus dizaino baldą, kuris bus lengvai pritaikomas prie namų interjero.

"Unigold Ilo" viengulė lova yra vienas iš baldų tokioje situacijoje. Paprasta, bet kokybiška. Rėmo išskirtinumas - tvirtas, bet lengvas! Tai labai tinkamas baldas vaikų, svečių kambariuose, kadangi esant reikalui, nesunkiai ją perkelsite. O galbūt, atvykus svečiams ar giminei su nakvyne, pravers sujungti dvi viengules kušetes!

Pagrindinė lovos dalis tiesiog įtvirtinta rėme. Ant medinio lvos rėmo sluoksniuotas "Unigold Ilo" vienos zonos čiužinys, pasižymi puikiai prie kūno formų prisitaikančiomis 15 cm aukščio kišeninėmis spyruoklėmis, kurios, atsižvelgiant į miegančiojo kūno formą ir svorį, gali būti trijų skirtingų standumo tipų - M, L ir XL. Viršutinis čiužinio sluoksnis dengtas specialiu, kokybišku porolonu. Vaikams galbūt labiau tinkami tvirtesni čiužiniai. Be abejo, reikia atsižvelgi į individualius poreikius. O jeigu dar papildomai ant šios lovos uždėsite vieną iš "Isku" siūlomų suomiškų antčiužinių - rezultatas bus tobulas ir saldūs sapnai jūsų neapleis.

Pasirinkti galite ir kojelių tipą bei spalvą: ąžuolines arba metalines. Aukštis kojelių įvairus: nuo 12-os iki 23-ų centimetrų. Viengulėms „Unigold Ilo“ lovoms atlošas nesitvirtina. Lova aptraukta itin kokybišku audiniu, kurį taip pat galite rinktis iš dviejų spalvų: šviesiai ir tamsiai pilkos. Galutinė lovos kaina priklausys nuo jūsų poreikių ir pasirinkimo.

Matmenys: P80/90/120 x I 200 cm (plotis, ilgis). Aukštis be kojelių 29cm.

Jeigu jums reikia platesnės lovos - jungti galima dvi 80-ies arba 90-ies centimetrų  "Unigold Ilo" lovas bei tvirtinti joms atlošą. Pasitikėkite skandinaviška kokybe ir Isku sukaupta patirtimi!

*Kaina nurodyta 80x90 cm lovos su "Unigold Ilo" antčiužiniu, kojelėmis. Nuotraukoje matoma pagalvėlė neįskaičiuota.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje