Miegamojo lova Unigold Ilo rėminė, dvigulė

38873-401-10072

Miegamojo lova Unigold Ilo rėminė, dvigulė

38873-401-10072
Kaina pradedant nuo
2 056,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Yra įvairių rodiklių mūsų gyvenimo kokybei įvertinti. Tačiau kokybiškam miegui - pagrindinis rodiklis vienareikšmiškai yra lova. Miegas yra kasdienis žmogaus poreikis. Jo kokybė įtakoja mūsų nuotaiką, sveikatą, kitus kasdienius poreikius. Jeigu ieškote paprasto skandinaviško dizaino ir aukštos kokybės patvarios, ilgai tarnausiančios lovos - šis "Unigold Ilo" modelis bus jūsų atradimas.

Dvigulė „Unigold Ilo“ miegamojo lova montuojama iš dviejų atskirų kušečių. Lovos "Unigold Ilo" kušetės rėmas "NON-FLEX" tvirtas, kokybiškas. Rėmo viduje, ant medinio pagrindo dedasi " Unigold Ilo" vienos zonos čiužinys su puikiai prie kūno formų prisitaikančiomis 15cm aukščio kišeninėmis spyruoklėmis, kurios, atsižvelgiant į miegančiojo kūno formą ir svorį, gali būti trijų skirtingų standumo tipų - M, L ir XL. Viršutinis čiužinio sluoksnis – kokybiškas, čiužiniams naudojamas porolonas. "UNigold Ilo" aptraukta itin kokybišku audiniu, kurį galite rinktis iš šviesiai arba tamsiai pilkos, spalvų. Ant viršaus dar galite papildomai išsirinkti "Isku" antčiužnį. Ši visuma garantuoja ypatingą patogumą jūsų kūnui visą naktį.

Yra ir daugiau pasirinkimų: kojelės bei atlošas. Kojelės gali būti medinės arba metalinės. Jų aukštis nuo 12-os iki 23-ų centimetrų. Atlošas – minimalistinis, paprasto dizaino. Šiai Lovai tvirtinasi „Unigold Onni“ atlošas. Be abejo, galima rinktis lovos variantą ir be atlošo. Dvigulei lovai galima rinktis skirtingų standumų kušetes, jeigu miegantieji yra labai skirtingo svorio arba tieisog mėgsta skirtingo tvirtumo pagrindą. 

Matmenys: P160/180 x I200 cm. Rėmo aukštis 36cm.

Nedelskite ir išsirinkite lovą pagal savo poreikius. Šis baldas tarnaus jums ilgai!

*Kaina nurodyta 160x200 cm lovos su atlošu ir su „Unigold Ilo“ antčiužiniu. Nuotraukoje esančios pagalvėlės į kainą neįskaičiuotos.

 

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje