Miegamojo lovos atlošas Unigold HAAVE

38873-814

Miegamojo lovos atlošas Unigold HAAVE

38873-814
Kaina pradedant nuo
824,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Ar verta rinktis miegamojo lovą su atlošu?

Renkantis miegamojo lovą, atlošas įtakoja jos galutinę kainą. Tačiau, ar verta pataupyti perkant naują kokybišką lovą dėl papildomo komforto? Daugelis iš Jūsų pritars, kad ši lovos dalis yra svarbi ir suteikia daugiau komforto.

Nors lova iš esmės skirta miego funkcijai, vis dėlto dažnai joje sėdime, skaitome knygą prieš miegą ar savaitgalio rytais mėgaujamės puodeliu kavos. Visais šiais atvejais miegamojo lovos atlošas yra būtinas. Taigi tai ne tik pagrindinis miegamojo lovos „Unigold Haave“ dizaino puošybos elementas, bet ir būtinas aksesuaras maksimaliam patogumui išgauti.

Naujoje „Unigold“ Isku miegamojo lovų kolekcijoje „Haave“ lovos pristatomos su nauja spalva. Iki šiol buvusi pilkų ir rusvų skandinaviškų tonų gama papildyta melsva vandenyno  spalva „aqua“. „Unigold Haave“ miegamojo lovos gaiviai melsvas atlošas dekoruotas keliomis siūlėmis, sudarančiomis skirtingų formų geometrines figūras. Tai subtili naujovė lyginant su klasikinio, itališko stiliaus sagutėmis dekoruotu, lovos „Unelma“ atlošu.

Matmenys: P160/180 x A131cm. Storis 12,5cm.

Galimos ir kitos spalvos: šviesiai bei tamsiai pilka, rusva „beige“. „Unigold Haave“ lovos atlošas tvirtinamas tik dvigulėms, 160-ies ir 180-ies centimetrų pločio, lovoms.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje