Miegamojo lovos atlošas Unigold Unelma

38873-823

Miegamojo lovos atlošas Unigold Unelma

38873-823
Kaina pradedant nuo
1 040,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Renkantis miegamojo lovą, atlošas įtakoja jos galutinę kainą. Tačiau, ar verta pataupyti perkant naują kokybišką lovą dėl papildomo komforto? Daugelis iš Jūsų pritars, kad ši lovos dalis yra svarbi ir suteikia daugiau komforto.

Nors lova iš esmės skirta miego funkcijai, vis dėlto dažnai joje sėdime, skaitome knygą prieš miegą ar savaitgalio rytais mėgaujamės puodeliu kavos. Visais šiais atvejais miegamojo lovos atlošas yra būtinas. Taigi tai ne tik pagrindinis miegamojo lovos „Unigold Unelma“ dizaino puošybos elementas, bet ir būtinas aksesuaras maksimaliam patogumui išgauti.

Naujoje „Unigold“ Isku miegamojo lovų kolekcijoje „Unelma“ serijos lovos pristatomos su nauja spalva. Iki šiol buvusi pilkų ir rusvų skandinaviškų tonų gama papildyta melsva vandenyno  spalva „aqua“. „Unigold Unelma“ miegamojo lova viena prabangiausių Isku miegamojo lovų serijoje, todėl ją pristatome šviesia klasikine spalva. „Unelma“ lovos atlošas dekoruotas įspaustomis sagutėmis, kurias tarpusavyje jungia dekoratyvinės siūlės. O atlošo šonai šiek tiek užlenkti į vidinę lovos pusę. Tai klasikinio, itališko stiliaus dizaino dekoras, be galo solidus ir sudarantis prabangos įspūdį.

Matmenys: P160/180 x A125cm. Storis 24cm.

Galimos spalvos: šviesiai bei tamsiai pilka, rusva „beige“ ir melsva „aqua“. „Unigold Unelma“ lovos atlošas tvirtinamas tik dvigulėms, 160-ies ir 180-ies centimetrų pločio, lovoms.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje