Naktinė spintelė 2 stalčių "Kolo"

KOLO3

Naktinė spintelė 2 stalčių "Kolo"

KOLO3
Kaina pradedant nuo
464,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Tiek sofų, tiek komodų „Kolo“ dizainas spindi skandinavišku stiliumi, kuris tobulai suderintas modernu ir jaunatviškumu. Neįprastas spintelės juodos spalvos pasirinkimas – būtų drąsus žingsnis!


Iš pirmo žvilgsnio – tai paprastą funkciją atliekanti spintelė. Tačiau šis nesenstančio dizaino, šiaurietiškos estetikos ir kruopštumo kupinas baldas, be abejones yra išskirtinė interjero detalė.


Rėmas ir kojos pagaminti iš beržo masyvo, stalčiams naudojama fanera ir plokštė. „Kolo“ serijos išskirtinumas – rankenėlės, kurių iš tiesų ir nėra. Stalčiams atidaryti paliktos ertmės – daili minimalistinė dizaino detalė. Spintelės kojelės tvirtos, šiek tiek pasvirę. Laisva erdvė po spintelės korpusu yra 20 cm aukščio.


„Kolo“ naktinė spintelė, nebūtinai naudinga tik miegamajame. Ji puikiai žiūrėsis ir bus naudinga svetainėje, koridoriuje. Stilius ir dizainas, spalvinis pasirikimas, nesunkiai pritaikomas įvairiuose interjeruose. Ji labai tiktų biure, darbo ar jaunuolio kambaryje. Ypač parinkus jai juodą spalvą  


Matmenys: P52 x G36 x A59 cm, (plotis, gylis, aukštis).


Galimos trys korpuso spalvos: natūrali lakuoti beržo, ir dažytos balta arba juoda, spalvos.


*Baltos spintelės kaina 500eur.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje