Naktinė spintelė „Linja“

31021021

Naktinė spintelė „Linja“

31021021
Kaina
407,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Klasikinio, skandinaviško stiliaus naktinė spintelė "Linja" iš kart pažvelgus sudaro tvirtumo įspūdį. Kiekvienas pastebės, kad tai medžio masyvo tvirtas ir kokybiškas baldas. Tai labai jūsų miegamojo kambariui tinkantis baldas. Bet pritaikymas jo platesnis. Puikiai pravers svetainėje įvairiems daiktams pasidėti. 

Dviejų stalčių talpi spintelė stovi ant keturių stambių medinių kojų. Tačiau pasirinkti galite ir metalines kojeles. Tai suteiks baldui lengvumo jausmą. Galite rinktis ir variantą be kojelių. Spintelė minimalistinė. Stalčius puošia metalinės pailgos rankenėlės. "Linja" baldų išskirtinumas tas, kad galite užsisakyti baldus pagal norimus išmatavimus. Baldų asortimentas taip pat platus - vitrinos, komodos, indaujos, staliukai. "Linja" spintelei "Isku" siūlo platų spalvų pasirinkimą. Čia rasite net dešimt variantų nuo tradicinės baltos, juodos iki kelių atspalvių rudos spalvos ar balinto medžio. Išsirinkite spalvą, labiausiai derančią prie jūsų interjero.

Matmenys: P46 x G42 x A41cm, (plotis, gylis, aukštis).

"Linja" - plataus pasirinkimo baldų serija ir dėl to pritaikoma prie skirtingų interjerų. Priklausomai nuo parinktos spalvos ir kojelių tipo baldas tampa modernus arba klaskinis. 

 

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje