Pūkinė antklodė, universali, „Joutsen" 220x220 cm

5-965-0305

Pūkinė antklodė, universali, „Joutsen" 220x220 cm

5-965-0305
Kaina pradedant nuo
523,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą
"Joutsen" - tai dešimtmečių patirtį sukaupusi Suomijos įmonė, gaminanti aukščiausios kokybės pūkų užpildo produktus. Renkantis pūkinę antklodę svarbiausia apsispręsti, kokio tankumo (užpildo kiekis gramais) ir pūkų rūšies (ančių ar žąsų) norite. Nuo to priklauso šilumos palaikymas. Isku siūlo "Joutsen" itin šiltas, vidutines ir vėsias, vadinamas vasarinėmis, antklodės. Reiktų atkreipti dėmesį ir į tai, kad sveikiausia miegoti yra 18-19 laipsnių temperatūroje. O pasirinkus kokybišką pūkinę antklodę, temperatūrą miegamajame galite dar sumažinti. Yra paskaičiuota, kad net 1 laipsniu žemesnė temperatūra padeda sutaupyti iki 5% šildymo energijos sąnaudų ir be to, mėgausitės ekologišku, natūraliu produktu.
Ši antklodė dvigulė, vidutinio storio, tačiau tinkanti naudoti ir lietuviškos vasaros metu. Pagrindinė pūkinių pagalvių ir antklodžių funkcija bei privalumas yra temperatūros kontrolė ir drėgmės pralaidumas. Todėl šie patalai suteikia maksimalų komfortą ir yra tinkami tiek žiemai, tiek vasarai.
"Joutsen" pūkų patalynė saugus pasirinkimas, kadangi pūkų paruošimo procesas yra ypatingai kruopštus ir kontroliuojamas. Pirmiausia, įmonė skiria išskirtinį dėmesį tiekėjų ir žaliavų parinkimui. Antra, pūkų paruošimo procesas garantuoja aukščiausią kokybę: atliekamas dvigubas plovimas nuo dulkių bei terminis apdorojimas 125 laipsnių temperatūroje. Tokiu būdu išvalomi visi ingredientai, galintys sukelti alergines reakcijas. Visai tai yra patvirtinta dar 2005 - aisiais metais Suomijos Alergijos, Odos ir Astmos Federacijos, o visa "Joutsen" produkcija turi tai sertifikuojantį atitinkamą ženklinimą. Taigi pūkai ir plunksnos yra visiškai gryni ir nealergizuojantys, pašalintos visos dulkės, pleiskanos, gyvuliniai baltymai galintys sukelti alergijas. Jų apdorojimo procese nenaudojami jokie chemikalai ar kitos nenatūralios medžiagos. Šio proceso pagrindas - daugkartinis plovimas ir džiovinimas.

Matmenys: 220x220cm. Sudėtis: 90% europinių baltųjų ančių pūkai ir 10% mažų plunksnų, tankumas 650g, įvilkta į 100% medvilnės batisto audinį (tai medvilninis audinys, išaustas iš labai plono šukuotos medvilnės siūlo. Nors batistas atrodo plonytis ir beveik perregimas, bet yra labai stiprus, patvarus).
Pūkinės antklodės ir pagalvės yra natūralios kilmės, todėl tai patvarūs ir ekologiški produktai. Lengvai plaunami vandenyje. O tinkamai prižiūrimi tarnaus jums daugelį metų!
Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje