Pūkinė antklodė, vasarinė, „Joutsen" 150x210 cm

5-920-0304

Pūkinė antklodė, vasarinė, „Joutsen" 150x210 cm

5-920-0304
Kaina pradedant nuo
277,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą
"Joutsen" - tai dešimtmečių patirtį sukaupusi Suomijos įmonė, gaminanti aukščiausios kokybės pūkų užpildo produktus. Renkantis pūkinę antklodę svarbiausia apsispręsti, kokio tankumo (užpildo kiekis gramais) ir pūkų rūšies (ančių ar žąsų) norite. Nuo to priklauso šilumos palaikymas. Isku siūlo "Joutsen" itin šiltas, vidutines ir vėsias, vadinamas vasarinėmis, antklodės.
Ši antklodė lengva, priskiriama vasarinėms, ypač tinkanti tiems, kurie mėgsta miegoti vėsiai.
"Joutsen" pūkų patalynė saugus pasirinkimas, kadangi pūkų paruošimo procesas yra ypatingai kruopštus ir kontroliuojamas. Pirmiausia, įmonė skiria išskirtinį dėmesį tiekėjų ir žaliavų parinkimui. Antra, pūkų paruošimo procesas garantuoja aukščiausią kokybę: atliekamas dvigubas plovimas nuo dulkių bei terminis apdorojimas 125 laipsnių temperatūroje. Tokiu būdu išvalomi visi ingredientai, galintys sukelti alergines reakcijas. Visai tai yra patvirtinta dar 2005 - aisiais metais Suomijos Alergijos, Odos ir Astmos Federacijos, o visa "Joutsen" produkcija turi tai sertifikuojantį atitinkamą ženklinimą. Taigi pūkai ir plunksnos yra visiškai gryni ir nealergizuojantys, pašalintos visos dulkės, pleiskanos, gyvuliniai baltymai galintys sukelti alergijas. Jų apdorojimo procese nenaudojami jokie chemikalai ar kitos nenatūralios medžiagos. Šio proceso pagrindas - daugkartinis plovimas ir džiovinimas.
Pagrindinė pūkinių pagalvių ir antklodžių funkcija bei privalumas yra temperatūros kontrolė ir drėgmės pralaidumas. Todėl šie patalai suteikia maksimalų komfortą ir yra tinkami tiek žiemai, tiek vasarai.

Matmenys: 150x210cm. Sudėtis: 90% europinių baltųjų ančių pūkai ir 10% mažų plunksnų, tankumas 200g, įvilkta į 100% medvilnės batisto audinį (tai medvilninis audinys, išaustas iš labai plono šukuotos medvilnės siūlo. Nors batistas atrodo plonytis ir beveik perregimas, bet yra labai stiprus, patvarus).
Pūkinės antklodės ir pagalvės yra natūralios kilmės, todėl tai patvarūs ir ekologiški produktai. Lengvai plaunami vandenyje. O tinkamai prižiūrimi tarnaus jums daugelį metų!
 
Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje