Pūkinė pagalvė "Joutsen Triplus Ferme" 50x60cm

3-010-0101

Pūkinė pagalvė "Joutsen Triplus Ferme" 50x60cm

3-010-0101
Kaina pradedant nuo
111,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

"Triplus Ferme" pagalvė - tvirta ir aukšta pagalvė. Tai sluoksniuotų, nedidelių išmatavimų serijos pagalvė, skirta mėgstantiems miegoti ant šono bei turintiems platesnius pečius. Dažniau bus pasirenkama vyrų, puikiai tinkanti atsiremti skaitant lovoje. Puiki atrama kaklui, tačiau nesukelia spaudimo ar diskomforto. "Joutsen" - tai dešimtmečių patirtį sukaupusi Suomijos įmonė, gaminanti aukščiausios kokybės pūkų užpildo produktus. Įmonė niekada nenaudoja gyvų paukščių pūkų, skiria išskirtinį dėmesį paukščių priežiūrai, nuolat lanko savo ilgamečių ir patikimų Partnerių ūkius.
"Joutsen" pūkai pripažinti vienais geriausių pasaulyje, jų paruošimo procesas yra ypatingai kruopštus ir kontroliuojamas. Pirmiausia, įmonė skiria išskirtinį dėmesį tiekėjų ir žaliavų parinkimui. Antra, pūkų paruošimo procesas garantuoja aukščiausią kokybę: atliekamas dvigubas plovimas nuo dulkių bei terminis apdorojimas 125 laipsnių temperatūroje. Tokiu būdu išvalomi visi ingredientai, galintys sukelti alergines reakcijas. Visai tai yra patvirtinta dar 2005 - aisiais metais Suomijos Alergijos, Odos ir Astmos Federacijos, o visa "Joutsen" produkcija turi tai sertifikuojantį atitinkamą ženklinimą. Taigi pūkai ir plunksnos yra visiškai gryni ir nealergizuojantys, pašalintos visos dulkės, pleiskanos, gyvuliniai baltymai galintys sukelti alergijas. Jų apdorojimo procese nenaudojami jokie chemikalai ar kitos nenatūralios medžiagos. Šio proceso pagrindas - daugkartinis plovimas ir džiovinimas.
Pagrindinė pūkinių pagalvių ir antklodžių funkcija bei privalumas yra temperatūros kontrolė ir drėgmės pralaidumas. Todėl šie patalai suteikia maksimalų komfortą ir yra tinkami tiek žiemai, tiek vasarai.

Matmenys: 50x60cm. Sudėtis: išorinis sluoksnis 90% europinių baltųjų ančių pūkai ir 10% mažų plunksnų 2x60g; pagrindas 650g mažesnių plunksnų, įvilkta į 100% medvilnės ruoželinį audinį.
 
Pūkinės antklodės ir pagalvės yra natūralios kilmės, todėl tai patvarūs ir ekologiški produktai. Lengvai plaunami vandenyje. O tinkamai prižiūrimi tarnaus jums daugelį metų!

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje